خودروبر تهران به شهرستان #7 بررسی نقش افزایش و توسعه ایمنی خودروها در کاهش تصادفات

خودروبر تهران به شهرستان

خودروبر تهران به شهرستان


خودروبر تهران به شهرستان ، با خودروبر پارسا تماس بگیرید. ارتقای ایمنی وسایل نقلیه موتوری کلید اصلی توسعه ایمنی راه است. کشورهای توسعه یافته به منظور کاهش مرگ و میر ناشی از تصادفات جاده ای. ارتقای ایمنی وسایل نقلیه موتوری را در برنامه های میان مدت و بلندمدت تحقیق و توسعه در اولویت قرار دادند. زیرا معتقدند مانند ایمنی وسایل نقلیه موتوری در صورت افزایش، امنیت سایر کاربران جاده نیز تامین می شود. به همان نسبت تحقیقات نشان می دهد. که ایمنی وسایل نقلیه موتوری در دو دهه گذشته به طور قابل توجهی تغییر کرده است. خودروبر تهران به شهرستان میخواهید ؟ با خودروبر پارسا تماس بگیرید.آمار تصادفات منجر به فوت در کشورهای توسعه یافته در این دوره نشان می دهد .که بهبود در طراحی ایمنی خودرو خطر را برای سرنشینان وسایل نقلیه موتوری تا 50 درصد کاهش داده است. 1-خودروبر پارسا – حمل خودرو از تهران

این نتیجه در آمار تصادفات جاده ای کشور من مشهود است. کاهش تلفات تصادفات جاده از سال 2006  نباید به بهبود نقاط خطرناک جاده ای و اجرای دقیق قوانین رانندگی مرتبط باشد. تغییر سیاست های خودروسازان داخلی و استفاده از فناوری های نوین و خودروبر تهران به شهرستان نقش بسیار مهم دارد.و نقش غیرقابل انکاری در کاهش تلفات جاده ای داشته است. ما به طور غیرمستقیم از فناوری کشورهای پیشرفته برای ایمن سازی خودروها و کاهش تلفات تصادفات بهره مند می شویم. متاسفانه نقش ایمنی وسایل نقلیه و اثربخشی آن در کاهش یا افزایش تلفات در تحلیل تصادفات جاده ای فراموش شده. اگر ایمنی خودرو و جاده باید محور اصلی تحلیل تصادفات جاده ای باشد.

فهرست مطالب

فهرست مطالبچه عواملی به محافظت از خودرو  کمک می کند؟

خودروبر تهران  به شهرستان ، ایمنی داخلی و خارجی خودرو

نقش تحقیق در ایمنی خودرو

ایمنی خودرو توسط خودرو بر تهران  به شهرستان رعایت می شود

خودروبر تهران به  شهرستان ،استانداردهای حیاتی ایمنی خودرو کمیسیون اروپا

نتیجه گیری در مورد تاثیر ایمنی خودرو در کاهش حوادث جاده ای

سوال های متداول درمورد مواردی که به ایمنی خودرو کاهش تصادفات کمک میکند

 

فهرست تصاویر

1-خودروبر پارسا – حمل خودرو از تهران

2-خودروبر پارسا – حمل خودرو از تهران

3-خودروبر پارسا – حمل خودرو از تهران

 

عنوان خودروبر تهران به شهرستان
نام نویسنده صادق ترکیان
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1807کلمه
زمان 18دقیقه

خودروبر تهران به شهرستان

خودروبر تهران به شهرستان

1-خودروبر پارسا – حمل خودرو از تهران

چه عواملی به محافظت از خودرو  کمک می کند؟

بهبود ایمنی خودروها باید بر اساس قوانین، اطلاعات به دست آمده از  مصرف کنندگان، ملاحظات تولید و برنامه های ویژه صنعت خودرو باشد. به طور معمول، مدیران ایمنی در مقررات و قوانین خود حداقل ها را در نظر می گیرند، اما هدف اصلی برنامه های توسعه ایمنی حداکثر است و برای دستیابی به این امر، سیاست های صنعت خودرو می تواند ایمنی را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد. خودروبر پارسا خودروبر تهران به شهرستان است.اگرچه صنعت خودرو کشور بر عهده وزارت صنعت و معدن (سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران) است و تولید برخی از قطعات خودرو نیز تابع استانداردهای تهیه شده توسط سازمان ملی

استاندارد ایران است، اما این کافی نیست. کشور به سازمانی نیاز دارد که نه تنها در زمینه ایمنی خودرو بلکه در تمامی زمینه های ایمنی سیاست گذاری کند.

سازمان باید از اختیارات و بودجه کافی در زمینه مسائل ایمنی برخوردار باشد و قوانین و مقررات ایمنی میان مدت تا بلندمدت را تدوین کند، صنعت خودروسازی و سایر مراکزی را که نیاز به خودروبر تهران به شهرستان و خدمات بهبود ایمنی دارند اطلاع دهد و بر اجرای آنها نظارت مستمر داشته باشد. راه ها و وسایل نقلیه موتوری کشور ایمن نخواهند بود مگر اینکه یک سازمان ایمنی مستقل و قوی فعالیت های آن را کنترل کند. مطمئناً راه سازان و خودروسازان از محصولات خود دفاع می کنند و سعی می کنند کاستی های کار خود را بپوشانند. برخی تصور می کنند استاندارد جاده های کشور من با اروپا قابل مقایسه است و می گویند با این جاده ها می توان سرعت وسایل نقلیه موتوری را به 160 کیلومتر در ساعت رساند. 2-خودروبر پارسا – حمل خودرو از تهران

خودروبر تهران به شهرستان ، ایمنی داخلی و خارجی خودرو

طراحی خودرو پایه و اساس سیستم های ایمنی راه است که نیازمند تعامل و ایجاد ایمنی است .  و تعامل بین کاربران، وسایل نقلیه، جاده ها و فوریت های پزشکی است. علاوه بر این، برای کاهش تصادفات و صدمات ناشی از آن و همچنین کاهش تلفات، عواملی مانند رفتار رانندگی در نظر گرفته شود . همینطور محدودیتهای فیزیکی کاربران جاده و خطرات ناشی از سایر سیستمها نیز باید در طراحی خودرو در نظر گرفته شود.قانون ایمنی خودرو بر اصلاح طراحی خودرو، نصب تجهیزات ایمنی برای کمک به راننده خودروبر تهران به شهرستان است. دیدگاهی جدید در اروپا و جهان علاوه بر ایمنی داخلی، واژگونی و سقوط وسایل نقلیه که با آن برخورد میکنند.

حرکت و استقامت در برخورد با اجسام خارجی نیز مهم است. کمربند ایمنی راننده کیسه هوا و کمربند ایمنی سرنشینان ابزارهای ایمنی برای کاهش صدمات راننده و سرنشین در تصادف هستند. از بهترین نمونه در این زمینه پراید سواری است . در یک تصادف بزرگ خودرو له شد و توسط خودروبر پارسا که یک خودروبر تهران به شهرستان  است حمل شد. و در بیشتر مواقع هم راننده و هم سرنشین کشته شدند. به عبارت دیگر پراید خودرویی است که هم ایمنی داخلی و هم ایمنی بیرونی ندارد.در 15 سال گذشته پیشرفت های قابل توجهی در طراحی ایمنی وسایل نقلیه موتوری ایجاد شده است. داده ها و گزارشهای تصادفات تایید میکند که خودروبر های جدید 50 درصد کمتر از مدل های قدیمی آسیب میبینند.

نقش تحقیق در ایمنی خودرو های تولید شده چیست ؟

تحقیق و توسعه، جمع‌آوری اطلاعات، تجزیه و تحلیل شرایط تصادف، شناسایی منابع تصادف و عوامل مؤثر، و نظارت منظم . بر عملکرد  خودروبر تهران به شهرستان ، مبنای طراحی ایمنی مؤثر خودرو را تشکیل می‌دهد. بسیاری از خودروسازان دوست ندارند برای تحقیقات هزینه کنند. اما انتظارات مشتریان برای کیفیت، قابلیت اطمینان و ایمنی خودروهایشان همیشه بالاست. از سوی دیگر دولت برای کاهش مصرف سوخت و آلایندگی خودروسازان را تحت فشار قرار می دهد. بنابراین تحقیق و توسعه یکی از ارکان اصلی خودروساز است. هزینه های تحقیق و توسعه برای صنعت خودروسازی جهان نسبت به دو سال قبل 5 درصد افزایش یافته است. و به نزدیک به 100 میلیارد دلار رسیده است.

خودروبر تهران به شهرستان

خودروبر تهران به شهرستان

2-خودروبر پارسا – حمل خودرو از تهران

خودروبر پارسا بهترین خودروبر تهران به شهرستان است. براساس تولید حدود 91 میلیون خودرو در سال 2015،هزینه تحقیق برای هر وسیله نقلیه بیش از 1000 دلار است. متاسفانه به راحتی نمی توان آمار فروش خودروسازی ایران را به دست آورد. اما بر اساس میزان فروش خودرو و سایپا در ایران در 6 ماهه نخست سال 1395، می توان تخمین زد. که سهم تقریبی هر خودروی ایرانی در هزینه تحقیق و توسعه حدود 350 تا 300 دلار است.خودروسازان در آینده باید 1.5 درصد از فروش خود را صرف تحقیق و توسعه و ارتقای کیفیت و ایمنی خودرو کند.

 ایمنی خودرو توسط خودرو بر تهران به شهرستان رعایت می شود

استانداردهای تولید قطعات وسایل نقلیه موتوری موضوعی است.و صدور مجوز خودروهای تولید داخل برای تردد در شهرها و جاده ها موضوع دیگری است. کدام مرجع در کشور روند تولید خودروهای ایرانی و ایمنی آنها را بررسی و تایید می کند؟. این که آیا ایمنی خودرو در اروپا بر اساس استانداردها و مقررات بین المللی تدوین شده؟. توسط اتحادیه اروپا و کمیسیون اقتصادی سازمان ملل متحد برای اروپا کنترل می شود. دو نوع مقررات برای تولید انبوه وجود دارد. یکی بر اساس دستورالعمل های اتحادیه اروپا و مقررات مورد تایید سازمان ملل است .

که برای تایید خودروبر تهران به شهرستان وسایل نقلیه کامل و اجزای آنها تهیه شده است. دیگری مقررات سازمان ملل است که فقط قطعات خودرو را پوشش می دهد.در 1970، اروپا چارچوب را برای موافقت نامه ها و همکاریهای بینالمللی در زمینه ابتکارات ایمنی وسایل نقلیه معرفی کرد. که خودروهای سواری را پوشش می داد و در سال 1998 آغاز شد. این مقررات در مورد وسایل نقلیه دو و سه چرخ در سال 2003 اجرایی شد.از آوریل 2009، این قانون برای تمام وسایل نقلیه جاده ای مانند اتومبیل های سواری، کامیون ها، تریلرها اعمال میشود.

خودروبر تهران به شهرستان

خودروبر تهران به شهرستان

3-خودروبر پارسا – حمل خودرو از تهران

 

خودروبر تهران به شهرستان ،استانداردهای حیاتی ایمنی خودرو کمیسیون اروپا

مهم‌ترین دستورالعمل‌های ایمنی اروپا در سال‌های اخیر. تست‌های تصادف از جلو و تست‌های جانبی خودروها را برای محافظت از سرنشینان خودرو معرفی کرده است. و حفاظت از عابران پیاده در صورت تصادف معرفی کرده  است.و مقررات مربوط به استفاده از دستگاه‌های جلوگیری از تصادف را معرفی کرده است. قفل کردن ترمزها که در سال 2011 بود. علاوه بر این، در سال 2014 دستورالعمل کلی ایمنی وسایل نقلیه موتوری صادر شد. که در آن اقدامات ایمنی برای وسایل نقلیه جدید پیش بینی شده است. مهمترین بخش این اقدامات ایمنی خودروبر تهران به شهرستان ، کنترل الکترونیکی پایداری وسیله نقلیه موتوری است. افزایش تعداد سرنشینان و یا عدم رعایت کلی وزن مجاز و فروریختن مرکز ثقل خودرو می تواند .منجر به ناپایداری و عدم تعادل خودرو و واژگونی آن شود.علاوه براین، اروپا کمیته ای به نام ایمنی خودرو دارد که اعضای آن کارشناسان اروپایی و نمایندگان چندین کشور هستند.

تست و شبیه سازی تصادفات و آزمایشات مربوط به عابر پیاده یکی از وظایف کمیته می باشد. چنین تست هایی برای تعیین شدت آسیب در سرعت ها و تصادفات مختلف انجام می شود. نتایج آزمایش و اطلاعات به دست آمده از رانندگان در بازنگری قوانین و در توسعه ایمنی خودرو استفاده می شود.تمامی کشورهای توسعه یافته با تکنولوژی خودرو مقررات سختگیرانه ای مورد ایمنی وسایل نقلیه موتوری تدوین و اجرا کرده اند. کشورهایی مانند ایالات متحده، کانادا، استرالیا، اروپا، ژاپن و کره جنوبی پیشگامان توسعه مقررات ایمنی خودرو هستند . چین و هند نیز اخیراً به آن ملحق شده اند. صنعت خودروبر در این کشورها باید تمام مقررات ایمنی در ساخت خودرو را رعایت کند. اگر گزارشی مبنی بر معیوب بودن خودرو از خریدار دریافت شود، شرکت سازنده مجبور به فراخوانی و جمع آوری خودروی معیوب می شود.

نتیجه گیری در مورد تاثیر ایمنی خودرو در کاهش حوادث جاده ای

در این مقاله به نقش توسه ایمنی خودرو و افزایش استاندارد های تولید خودرو در کاهش تصادفات پرداختیم .بیان کردیم که چه عواملی به محافظت از خودرو کمک می کند . همین طور نقش تحلیل آمار تصادفات و تجزیه و تحلیل آن برای یک تولید مطمین را شرح دادیم.

3-خودروبر پارسا – حمل خودرو از تهران

سوال های متداول درمورد مواردی که به ایمنی خودرو کاهش تصادفات کمک میکند

  • چه عواملی می تواند به محافطت از خودرو شما کمک کند ؟

به دست آوردن اطلاعات از مصرف کنندگان خودرو و آنالیز و بررسی نتایج تولیدهای قبلی کمک می کند . تا خودرو ایمن تری تولید شود .

  • آیا تجزیه و تحلیل آمار تصادفات نقشی در کاهش تصادفات دارد ؟

بررسی نتایج حاصل از آمار تصادفات کمک می کند تا خودروی ایمن تری تولید شود.

  • برای حمل خودرو از تهران به شهرستان چه پیشنهادی دارید ؟

برای حمل خودرو با خودروبر پارسا تماس بگیرید .

 

همینطور می توانید بخوانید : انتخاب یک خودروبر مطمئن ، انواع خودروبرها ، تفاوت خودروبر با یدک کش

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید