تریلی کفی بر خودرو و معرفی #3 نوع از انواع مختلف تریلر های کفی بر !

شاخص تریلی کفی بر خودرو

شاخص کفی بر خودرو خودروبران پارسا


تریلی کفی بر خودرو ممکن است با تصادف یا زمانی که قسمت حیاتی خودروی شما آسیب دیده یا خاموش شده است. مواجه شده باشید و لازم است. خودروی خود را به تعمیرگاهی در خیابان یا بزرگراه بین شهری ببرید. مردم ممکن است. به دنبال سریع ترین و ایمن ترین راه برای حمل و نقل با ماشین باشند. از آنجایی که حمل و نقل وسیله نقلیه یک مشکل تخصصی است. نیاز به پرسنل، تجهیزات و پرسنل متخصص دارد.

برای بهترین نتیجه باید از بهترین و مدرن ترین تجهیزات حمل و نقل وسیله نقلیه استفاده شود. اگر این کار به اشتباه انجام شود. ضرر مالی و خسارت به قطعات خودرو در پی خواهد داشت. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلات و مشکلاتی باید انتخاب های مطمئنی داشته باشید. و از بهترین تجهیزات استفاده کنید. در این مواقع یکی از بهترین گزینه ها رانندگی یا سواری است.

فهرست مطالب در مورد تریلی کفی بر خودرو

تریلی کفی بر خود رو در صنعت باربری خودرو چیست؟

تفاوت بین کامیون و تریلی کفی بر خود رو چیست؟

آشنایی با تفاوت بین ماشین و نیسان چرخ محرک

مزایا و فواید کفپوش خودرو بر در خودرو بر کفی

معرفی چرخ دستی در خودرو برها و تریلر ها

انواع تریلر سقف و انواع مختلف کامیون های باز

چند نوع از انواع مختلف تریلر یخچال دار داریم؟

چرخ دستی یا تریلی کفی بر خود رو برای حمل و نقل

نتیجه گیری در مورد تریلی کفی بر خود رو

سوالات متداول و رایج در مورد تریلی کفی بر خود رو

فهرست تصاویر

تریلی 1| تریلی کفی بر

تریلی 2|تفاوت ماشین و نیسان

تریلی 3| مزایا و فواید

عنوان تریلی کفی بر خودرو
نویسنده نگین شیخ الاسلامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1859
زمان مطالعه 18

تریلی کفی بر خودرو در صنعت باربری خودرو چیست؟

این سرویس وسیله ای برای حمل خودرو محسوب می شود. خودروبر که نسبت به انواع قدیمی دستگاه های حمل خودرو از ایمنی بالاتر و کارایی بیشتری برخوردار است. در داخل خودرو خودروی مورد نظر برای حمل با کمک اپراتور حرفه ای مجرب به طور کامل بر روی خودرو سوار می شود. میتوانید تریلی 1 را مشاهده کنید.

تریلی کفی بر خودرو و بدون کوچکترین حرکتی به مقصد مورد نظر منتقل می شود. در کامیون ها برای بهبود ایمنی و پایداری خودرو و همچنین مهار چرخ های خودرو از چرخ گیر استفاده می شود. که ایمنی خودرو را تا حد زیادی افزایش می دهد. زمان حمل خودرو بالابر نسبت به سایر روش ها بسیار کوتاهتر است. و حمل خودرو با سرعت بیشتری انجام می شود.

معرفی تریلی کفی بر خودرو

معرفی تریلی کفی بر خودروبران پارسا

تریلی 1| تریلی کفی بر

تفاوت بین کامیون و تریلی کفی بر خودرو چیست؟

در بالابر خودرو با کمک اپراتور بسیار متخصص، خودروی مورد نظر را روی پایه یا رمپ خودرو قرار می دهد. خودرو توسط گیره چرخ و زنجیر ثابت و محکم می شود. و از حرکت آن جلوگیری می کند. اما در تجهیزات قدیمی مانند تریلر، خودرو توسط یک زنجیر یا جعبه جعبه که همیشه از تریلر پیروی می کند. یدک می کشد. که احتمال خطر را افزایش می دهد. همچنین ممکن است. این روش در جاده های ناهموار یا جاده های دارای پیچ های زیاد قابل استفاده نباشد. میتوانید تریلی 2 را مشاهده کنید.

آشنایی با تفاوت بین ماشین و نیسان چرخ محرک

همانطور که قبلا ذکر شد، هنگام بارگیری، خودروی مورد حمل به طور کامل بر روی بارگیری سوار می شود. اما در نیسان 4WD لاستیک های جلوی خودرو به نیسان 4WD متصل می شود. که جلوی خودرو را بلند می کند. و به کمک نیسان 4WD و چرخ های عقب خودرو حمل می شود. هنگام حمل خودرو با تریلر، هر چهار چرخ خودرو روی زمین است. و خودرو به کمک آنها حرکت می کند. اما در نیسان تمام چرخ متحرک، تنها دو چرخ عقب خودرو با زمین تماس دارند. و به حرکت خودرو کمک می کنند.

تفاوت تریلی کفی بر خودرو

تفاوت کفی بر خودرو خودروبران پارسا

تریلی 2|تفاوت ماشین و نیسان

بر اساس انواع خودروهای سبک – سنگین – مسابقه ای – تصادفی: ماشین ها انواع مختلفی دارند. اما اگر بر اساس عملکرد تقسیم کنیم. کامیون ها به دو دسته دوچرخه و تریلر تقسیم می شوند. همانطور که از نام آن پیداست. از گاری های دوچرخه برای جابجایی خودروها به صورت جداگانه استفاده می شود. دوچرخه برای جابجایی خودروها در شهر بهتر است. تریلرهای خودرو برای حمل خودرو و چند خودرو بین شهرها مناسب هستند. بسته به اندازه و کارایی آن می تواند 6 یا 8 خودرو را حمل کند.

مزایا و فواید کفپوش خودرو بر در خودرو بر کفی

 • بدون شک این باربرها سلامت و ایمنی خودروهای مورد حمل را تضمین می کنند.
 • با کمک این ماشین های حمل و نقل می توانید. به راحتی و با خیال راحت هر نوع ماشینی را حمل کنبد. تا حداکثر وزن 4 تن از جایی به مکان دیگر (بدون آسیب رساندن به خودرو) جابجا کنید.
 • این ترابری خودرو نسبت به سایر تریلی کفی بر خودرو روش های حمل خودرو از پایداری بیشتری برخوردار است.
 • برای خودروهای مختلف کفی خودرو را در سایزهای مختلف آماده کنید. فرورفتگی در زیره ها باعث می شود. اصطکاک بین کفی خودرو و لاستیک خودروهای حمل شده. به حداکثر حالت ممکن برسد. با این کار مشکل لغزش خودرو به حداقل می رسد.
 • مهم ترین دلیل استفاده از خودرو حفظ سلامت خودرو و ایمن نگه داشتن آن در حین حرکت است. که در سایر روش های جابجایی کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

ویژگی های یک ماشین خوب:

 • در دسترس.
 • تجربه و تعهد.
 • به روز و سازنده باشید.
 • ارائه خدمات مشاوره ای.
 • ارائه بالاترین سطح خدمات به مشتریان در کمترین زمان ممکن.
 • وانت ارزان قیمت در عرض 24 ساعت

یکی از موارد مهمی که در انتخاب باربری خودرو باید به آن توجه کرد. صدور بیمه نامه و بارنامه برای خودروی حمل شده. به همراه تجهیزات است. خودروبر در حالی که احتمال آسیب دیدگی خودرو به خودروی شما بسیار کم و احتمالاً صفر است. بارنامه و بیمه نامه به شما این اطمینان را می دهد. برای دیدن تریلی 3 میتوانید مشاهده کنید.

گروه خودرو بری با تجهیزات کامل، حرفه ای و آماده ارائه بهترین خدمات است. به شما با بهره گیری از اپراتورهای حرفه ای می باشد. برای جابجایی خودروهای تصادفی، صفر، ایرانی، خارجی و … در مواقع لزوم می توانید. از خدمات و مشاوره جابجایی خودرو استفاده کنید.

باربری تریلی کفی بر خودرو

باربری کفی بر خودرو خودروبران پارسا

تریلی 3| مزایا و فواید

معرفی چرخ دستی در خودرو برها و تریلر ها

این نوع تریلرها عموماً پنج تن بار دارند. البته به برخی خاور و برخی فوتون و نام آن ها متفاوت است. کامیون های نه چندان بزرگ و مناسب برای حجم کم و مسیرهای کوتاه. همانطور که در مثال مشاهده می کنید. تعداد کالاهای درخواستی چهار برابر شده. اما قیمت آن سه برابر شده است. بنابراین هر چه اندازه خودروی اجاره ای که برای حمل کالا استفاده می شود بزرگتر باشد. هزینه آن کمتر می شود. حالا ممکن است با خود بگویید. که قطار به دلیل اندازه کوچکتر از همه وسایل نقلیه باری دیگر ارزانتر است. پس آیا باید از قطار استفاده کنیم. باید گفت بله دقیقاً همینطور است و قطارها نسبت به سایر روش های حمل و نقل ارزان تر هستند. یک قطار خوب پیدا کردن و گرفتنش سخت است. گاهی اوقات می شود. اما نمی داند کی و کی. به مقصد خود حرکت کنید.

انواع تریلر سقف و انواع مختلف کامیون های باز

برخی از کامیون ها سقف دارند و برخی ندارند. اگر قصد ترانزیت دارید، کامیون باید سقف یا چادر داشته باشد.

کامیون کانورتیبل: یکی از مزایای کامیون های حبوبات این است که می توان آنها را با حبوبات نیز بارگیری کرد. تقریبا همه کامیون ها قابلیت بازکردن در صندوق عقب را دارند اما گاهی اوقات محدود هستند و این قابلیت را ندارند. کامیون‌های فشرده‌سازی نیز وجود دارند که تنه باز نیستند؛ در ادامه توضیح خواهیم داد.

کامیون کمپرسی: کامیون های کمپرسی محموله های فله ای مانند سنگ آهن و گندم را بارگیری می کنند و برای تخلیه، فشرده سازی و تخلیه نیازی به کارگر ندارند. اکثر مواد به همان روش تریلی کفی بر خودرو ارسال می شوند. کاربرد اصلی این مدل کامیون، بار فله است. آنها بار را به راحتی از طریق جک تخلیه می کنند.

کامیون یخچال دار: یک کامیون یخچال دار قادر است محموله شما را در دمای مشخصی در داخل کانتینر نگه دارد و به مقصد منتقل کند. کشتی ها همچنین این قابلیت را دارند که محموله ها را در داخل کانتینرها در دمای منفی سی درجه نگه دارند.

چند نوع از انواع مختلف تریلر یخچال دار داریم؟

چرخ دستی های پیشخوان در 2 مدل موجود می باشد. دسته اول این است که یخچال یا کانتینر به کامیون متصل نیست. کانتینر را می توان از کامیون جدا کرد. و روی تریلر کشتی قرار داد. دسته دوم کالسکه ای است که ظرف یا یخچال به چرخ دستی متصل است. و قابل جدا شدن نیست و قبل از قرار دادن در ظرف دیگری برای تحویل باید تخلیه شود. برای مطالعه بیشتر راجب بهترین شرکت های خودروبر و 3# از مزایای استفاده از خودروبر برای حمل و نقل! میتوانید آن را مطالعه کنید.

چرخ دستی یا تریلی کفی بر خودرو برای حمل و نقل

چرخ دستی های کفی، چرخ دستی هایی هستند. که برای حمل سنگ های ناهموار، اجسام سنگین و غیره استفاده می شوند. محموله یا به واگن برقی پایینی با طناب بکسل محکم می شود. یا آنقدر سنگین است. که نیاز به لنگر ندارد. البته لازم به ذکر است. که به ندرت با کامیون صادر می شود. مگر اینکه کالا سنگین باشد و بتوان آن را با روکش درزبندی کرد. زیرا گمرک از دستکاری نشدن کالا و تغییر ظاهر آن تا رسیدن به مقصد اطمینان حاصل می کند. خودروبر محصول را مجبور کنید مهر و موم شود. زیرا علاوه بر آن بازکردن محصول برای بازرسی زمان زیادی می برد و مسافت بیشتر می شود.

تریلر لبه: از سایدکارها بیشتر برای محصولاتی مانند بشکه و بارهای نه چندان کوچک استفاده می شود. البته توجه داشته باشید که برای بازار داخلی هستند و قبل از خروج از مرز حتما باید ترانزیت باشند.

تریلر تیغه: گاری های 40 فوتی و 20 فوتی هم داریم، 40 فوتی 24 متری، 20 فوتی 12 متری، در واقع طول متفاوت است. اگر وزن محموله زیاد باشد، می تواند بیست فوت تا بیست تن بارگیری کند، اما چهل فوت می تواند تا حداکثر بارگیری کند. بیست و پنج تن تن بیشتر بارگیری کنید، البته خود محصول و حجم آن هنگام انتخاب بیست یا چهل فوت مهم است. و عموماً چهل فوت اجناس مانند لباس و پنبه و … را انتخاب کنید که سایز بزرگ و سبک باشد. اما در فاصله 20 فوتی، برعکس است، یعنی بارهای کوچکتر و سنگین تری را وارد می کنند.

نتیجه گیری در مورد تریلی کفی بر خودرو

برای شما ممکن است که یک تصادف رخ دهد یا قسمت حیاتی خودروی شما آسیب ببیند. که لازم باشد خودروی خود را به تعمیرگاهی در خیابان منتقل کنید و یا ممکن است. به دنبال سریع ترین و ایمن ترین راه برای حمل و نقل با ماشین باشند. از آنجایی که حمل و نقل وسیله نقلیه یک مشکل تخصصی است. نیاز به پرسنل، تجهیزات و پرسنل متخصص دارد.

سوالات متداول و رایج در مورد تریلی کفی بر خودرو

از سایدکار ها چه استفاده ای می شود؟

بیشتر برای محصولاتی مانند بشکه و بارهای نه چندان کوچک استفاده می شود.

کاربرد اصلی کامیون کمپرسی چیست؟

کاربرد اصلی این مدل کامیون، بار فله است.

کارگر برای حمل خودرو دارید؟

بله این مجموعه کارگر متخصص هم دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید