یدک کش خودرو و معرفی #4 مورد از تجهیزات مختلف یدک کش ها!

شاخص یدک کش خودرو

شاخص یدک کش خودروبران پارسا


یدک کش خودرو تریلر وسیله نقلیه ای است که یک وانت بار محسوب می شود. و بیش از 2 تن وزن دارد. این نوع خودروها دارای هیدرولیک و اهرم های بسیار قدرتمندی هستند. که دقیقاً مانند جرثقیل کار می کنند. این دو واحد در زیر خودروی آسیب دیده قرار می گیرند. تا کار یدک کشی را انجام دهند و چرخ های جلو را بلند کرده. و خودرو را همراهی کنند.

تریلر برای مسافت های کمتر از ده کیلومتر استفاده می شود. برای خودروهایی که آسیب زیادی می بینند. مناسب نیستند. در واقع این موقعیت ها یکی از محدودیت های تریلر به حساب می آید.

فهرست مطالب این مقاله در مورد یدک کش خودرو

معرفی انواع یدک کش و تریلرهای خودرو بر

خدمات شرکت خدمات یدک کش و خدمات خودرو

انتخاب تریلر و یدک کش مناسب برای ماشین شما

به چه دلیلی باید حتما از تریلر مناسب استفاده کنیم؟

معرفی انواع تجهیزات مورد نیاز برای یدک کش

حمل و نقل خودرو و انواع خدمات خودرو بری

ویژگی های فریم ها و بهترین طبقات قاب، سرویس خودرو

کمک خودرو چگونه می تواند به شما کمک کند؟

نتیجه گیری

سوالات متداول

فهرست تصاویر

یدک کش 1| انواع یدک کش

یدک کش 2| خدمات یدک کش

یدک کش 3| ویژگی فریم ها

عنوان یدک کش خودرو
نویسنده نگین شیخ الاسلامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1717
زمان مطالعه 17

 

معرفی انواع یدک کش خودرو و تریلرهای خودرو بر

تریلر ها خودروبر انواع مختلفی دارند، بر اساس مدل و آسیب وارده تریلر ارسال می کنند. فراموش نکنید که هنگام تماس با سرویس خودرو جزئیات دقیق آسیب را بگویید. و دو نوع تریلر به نام های تریلر زنجیره ای و تریلر کامیون وجود دارد.

تریلر زنجیری: در این نوع خودروی مورد نظر با یک کابل سیم مانند است. محکم به اهرمی در جلوی خودروی مورد نظر متصل شده. و خودرو را به پشت خود می کشد. و این نوع از ایمنی کمتری برخوردار است و ممکن است. سپر خودرو را فشار دهد. این نوع در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت. و علاوه بر آن، بستن زنجیر می تواند. به رنگ خودرو و راننده آسیب برساند. و این دستگاه در حال حاضر بیشتر برای یدک کشی خودروهای مدل پایین استفاده می شود. در ادامه یدک کش 1 را میتوانید ببینید.

تریلر کامیون: این نوع یکی از ایمن ترین راه های بکسل است و علاوه بر خودرو برای حمل وسایل دیگری مانند قایق نیز استفاده می شود. با حرکت خودرو بر روی این سطح، بازوی هیدرولیک خودرو هواپیما را بلند کرده و روی کامیون قرار می دهد تا با ایمنی بالا، خودرو به راحتی جابجا شود.

هنگام انتخاب بهترین شرکت خودروسازی توجه به یک سری نکات ضروری است. شرکت حمل کننده خودرو باید خودروی شما را در امنیت کامل به مقصد برساند. انواع حمل و نقل موتوری باز و بسته در تعیین قیمت حمل و نقل موثر است. حمل و نقل ایمن را برای خودروی لوکس و گران قیمت خود در نظر بگیرید. حمل و نقل بسته بندی شده معمولاً بسیار ایمن تر از حمل و نقل رایگان است و اغلب گران تر از حمل و نقل رایگان است.

انواع یدک کش خودرو

انواع یدک کش خودروبران پارسا

یدک کش 1| انواع یدک کش

خدمات شرکت خدمات یدک کش خودرو و خدمات خودرو

آیا تا به حال اجازه داده اید که ماشینتان در میانه راه خراب شود و به شما استرس وارد کند؟ ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا به راحتی خودرو خود را به نزدیکترین تعمیرگاه منتقل کنید. شما می توانید تمام درخواست های خود را ارسال کنید. لطفاً هنگام تماس، نوع و مدل خودروی خود را ذکر کنید تا بتوانیم بهتر به شما کمک کنیم. ما برای خدمات کمک خودرو در اختیار شما هستیم تا در شرایط سخت به شما کمک کنیم. شما می توانید 24 ساعت شبانه روز روی پشتیبانی ما حساب کنید. در ادامه یدک کش 2 را مشاهده کنید.

خدمات یدک کش خودرو

خدمات یدک کش خودروبران پارسا

یدک کش 2| خدمات یدک کش

انتخاب تریلر و یدک کش مناسب برای ماشین شما

گاهی می بینیم که یک کامیون یا جرثقیل در حال یدک کشی وسیله نقلیه دیگری است. هر یک از این خودروها از امکانات مختلفی برای حمل بار مورد نیاز در شرایط خاص استفاده می کنند. به عنوان مثال، اگر به جرثقیل های کامیون نگاه کنید، آنها یک ماشین نسبتاً بزرگ حمل می کنند؛ در حالی که یک ون یا یک نیسان یک ماشین نسبتاً کوچک حمل می کند. گفتیم ممکن است خودروهای متنوعی با امکانات یدک کش ویژه ببینیم. به طور کلی یدک کش های فعال در این زمینه به سه دسته تقسیم می شوند:

 • این خودروها معمولاً در خودروهای سبک از جمله: نیسان، وانت و وانت پراید استفاده می شوند. این شرکت های حمل و نقل در نهایت خودروهایی را به اندازه خود حمل می کنند. به این دسته وسیله نقلیه سبک می گویند.
 • دسته دوم وسایل نقلیه باری هستند یدک کش خودرو که نسبت به دسته اول وسایل نقلیه طولانی تر و سنگین تری را جابجا و جابه جا می کنند. از جمله این خودروها می توان به ایسوزو، کامیون، خاور و … اشاره کرد. این حامل های نسبتا بزرگ را ماشین های نیمه سنگین می نامند. این کریرها قادر به کشیدن خودرو و حتی بارگیری کامل خودرو بر روی آن هستند.
 • مجموعه سوم این خودروها را قطعا می توانید حدس بزنید! بله، یک ماشین سنگین کارآمدتر از دو دستگاه اول. این حمل و نقل های بزرگ شامل کامیون های کمپرسی، واگن برقی، حمل و نقل، تختخواب مسطح و غیره هستند و مطمئناً وسایل نقلیه سنگین و معیوب را حمل می کنند. به عنوان مثال، کامیونی که در جاده پارک شده است تنها با یکی از این تراکتورهای سنگین قابل جابجایی است.

به چه دلیلی باید حتما از تریلر مناسب استفاده کنیم؟

تصور کنید یک کامیون معلول را با نیسان جابجا کنید! این یک نوع سرگرم کننده است و مطمئناً خطرناک است. هر خودرو باید با تجهیزاتی هم اندازه بکسل شود تا ضمن حفظ تعادل، به شاسی و بدنه خودرو آسیبی نرسد. کامیون باید توسط یک وسیله نقلیه سنگین ترجیحاً تخت جابجا شود تا وسیله نقلیه به طور کامل روی تراکتور سوار شود و در حین حمل آسیب بیشتری نبیند.

 • نکاتی که باید برای تریلر صحیح دنبال کنید: بسیار مهم است که خودرو باید بدون ایجاد مشکل به مقصد برسد؛ اما چگونه؟ بدیهی است با رعایت نکات ایمنی. هر تراکتوری برای حمل صحیح و آسان یک وسیله نقلیه معیوب و سالم به مقصد خود باید چند نکته را رعایت کند، از جمله:
 • اصول حمل و نقل موتوری: مهمترین این اصول ایمن سازی اجزای یدک کش خودرو است و باد لاستیک مهمترین آنهاست. فشار مناسب تایر به کنترل خودرو و مصرف سوخت متعادل آن کمک می کند.
 • به سرعت مناسب پایبند باشید: داشتن سرعت مناسب مستلزم دانستن وزن وسیله نقلیه در حال حمل است. در واقع راننده تراکتور برای داشتن سرعت استاندارد باید وزن و ابعاد وسیله نقلیه در حال حمل را بداند تا در زمان مناسب ترمز کند و از آسیب دیدن خودرو جلوگیری کند.
 • دید مناسب: داشتن دید وسیع و صحیح از همه طرف و خودروهای معیوب به راننده کمک می کند تا در پیچ ها و تقاطع ها به درستی رانندگی کند.

معرفی انواع تجهیزات مورد نیاز برای یدک کش خودرو

آیا می دانستید که برخی از تریلرها هنوز نقش یک مکانیک میدانی را بازی می کنند؟ شاید خودروی معیوب قبل از حمل خودروبر نیاز به تعمیر داشته باشد، به همین دلیل این خودروها دارای تجهیزات و ابزار ایمنی و فنی هستند که برخی از آنها شامل موارد زیر است:

 • جک های هیدرولیک
 • کابل و زنجیر
 • جعبه ای با ابزارهای مختلف مانند پیچ ​​گوشتی، اره برقی و ….
 • نوع پتک یا چکشی
 • تجهیزات یدکی شامل: تسمه، گریس، بنزین، بنزین و ….
 • کپسول آتش نشانی
 • نوع آسانسور
 • چراغ هشدار
 • جعبه کمکهای اولیه
 • مثلث شبرنگ

حمل و نقل خودرو و انواع خدمات خودرو بری

در برخی موارد برای حمل و نقل خودرو توسط یدک کش خودرو نیاز به استفاده از سرویس خودرو داریم. خرابی خودرو در وسط راه و …؛ تصادفات شدید و غیر جدی و نیاز به حمل خودرو به نزدیکترین ایستگاه خدمات در مسیر. همچنین در برخی موارد دیگر نیاز به استفاده از ون یا استفاده از تریلر برای حمل خودرو داریم. علاوه بر این، خدمات امداد خودرو گاهی تنها با یک تماس تلفنی ساده در دسترس است. در ادامه یدک کش 3 را ببینید.

ویژگی های فریم ها و بهترین طبقات قاب، سرویس خودرو

در برخی موارد مانند خرابی خودرو یا خودروی گران قیمت لوکس، حمل و نقل ایمن خودرو ضروری است. در این مواقع باید از خدمات حمل و نقل خودرو استفاده کنیم. برخی از عوامل مانند مسافت و فصل حمل و نقل می تواند بر هزینه حمل و نقل تأثیر بگذارد. همچنین می توانید بسته به نیاز خود چندین نوع کریر را شناسایی کرده و از بهترین کفی کریر برای حمل خودروی خود استفاده کنید. اگر خودروی شما در میانه راه خراب شد می توانید از این سرویس استفاده کنید.

ویژگی یدک کش خودرو

ویژگی یدک کش خودروبران پارسا

یدک کش 3| ویژگی فریم ها

کمک خودرو چگونه می تواند به شما کمک کند؟

1- خرابی ناگهانی: اگر ماشین شما به طور غیرمنتظره ای خراب شد و از کار افتاد، ما می توانیم به شما کمک کنیم. 2- خاموشی خودرو: در صورت بروز مشکل در سیستم کامپیوتر مرکزی یا سیستم برق خودرو مانع از ادامه رانندگی شما می شود. 3- مفقود شدن قطعات یدکی: در صورت فراموشی یا نداشتن قطعه یدکی و خرابی خودرو می توانید با امداد خودرو زرین شهر تماس بگیرید. 4- بکسل و جابجایی خودرو: اگر خودروی شما دیگر قادر به حرکت نیست و نیاز به مراجعه به تعمیرگاه با خودروبر دارد.

نتیجه گیری از مطالب مقاله در مورد یدک کش خودرو

یدک کشی یک کار حساس و مهم است، بنابراین برای جلوگیری از اتفاقات بد و خطرناک باید تمام نکات ایمنی را رعایت کرد. توجه به نوع و سایز خودروی آسیب دیده و رعایت نکات ایمنی برای حمل بار اولین اقداماتی است که هر تراکتوری باید رعایت کند. پس اگر ماشین شما نیاز به یدک کشی دارد حتما توجه داشته باشید که آیا راننده این نکات را در نظر گرفته است. برای اطلاعات بیشتر راجب جک خودرو بر و #6 مورد از مزایای حمل و نقل خودرو با خودرو بر! میتوانید مطالعه کنید.

سوالات متداول در مورد مقاله از یدک کش خودرو

مزیت باربری بسته بندی چیست؟

حمل و نقل بسته بندی شده معمولاً بسیار ایمن تره و اغلب گران تر است.

چگونه خودرو می تواند بدون مشکلی به مقصد برسد؟

با رعایت نکات ایمنی

دید مناسب به راننده خودرو بر چه امکانی میدهد؟

در پیچ ها و تقاطع ها به درستی رانندگی کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید