نرخ کرایه خودروبر برای انواع مختلف خودرو ها و معرفی #2 باربری!

نرخ کرایه خودروبر در باربری

نرخ خودروبر در باربری خودروبران پارسا


نرخ کرایه خودروبر داشتن تجهیزات تخصصی برای حمل و نقل هر نوع وسیله نقلیه است. برای شرکت های حمل و نقل مهم است. مثلا گاهی ماشینی با صفر کیلومتر باید از نمایندگی به شهر شما تحویل داده شود. یا ماشینی که در جاده تصادف می کند. حمل و نقل به تعمیرگاه، هر نوع حمل وسیله نقلیه نیاز به ماشین آلات و تجهیزات خاصی دارد.

انواع تجهیزات پیشرفته ماشین شما را از جایی که به آن نیاز دارید. به جایی که نیاز دارید منتقل می کند. حمل دوچرخ تعرفه بالاتری دارد. زیرا فرآیند ارسال خودرو سریعتر انجام می شود. و خودرو به مقصد مورد نظر شما ارسال می شود.

 فهرست مطالب ارایه شده در مورد نرخ کرایه خودروبر

انواع نرخ خودرو بر تک ظرفیتی و چند ظرفیتی

نرخ کرایه خودرو برای انواع مختلف خودرو ها

دو نوع باربری بسته به نیاز می تواند در اختیار شما قرار میگیرد:

شرایط حمل خودرو با باربری در نرخ خودرو بر

حمل خودرو به شهرها و سراسر کشور با نازلترین کرایه خودرو بر

ویژگی ها و شرایط برای کفی خودرو بر ماشین

کف ماشین در فرایند حمل و خودرو بر چیست؟

کاربرد خودرو بر کفی در صنعت حمل و نقل خودرو

نتیجه گیری

سوالات متداول

فهرست تصاویر

نرخ کرایه 1| نرخ حمل خودرو

نرخ کرایه 2| باربری بسته

نرخ کرایه 3| کفی ماشین

عنوان نرخ کرایه خودروبر
نویسنده نگین شیخ الاسلامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1611
زمان مطالعه 16

انواع نرخ کرایه خودروبر تک ظرفیتی و چند ظرفیتی

نرخ خودروهای چند ظرفیتی مناسب‌تر و ارزان‌تر است. اگر برای حمل و نقل خودرو خود عجله ندارید، ایده‌آل است. اما حمل خودرو با باربری چند ظرفیتی به هر جایی که می خواهید امکان پذیر نیست. چون باربری های چند ظرفیتی آنقدر بزرگ هستند که نمی توانید آن ها را در جایی پیاده کنید.

حمل و نقل خودروهای چند ظرفیتی معمولاً در پارکینگ های عمومی ابتدای شهر تخلیه می شوند. علاوه بر نوع باربری، وظیفه باربری به نوع خودروی شما و سالم بودن یا آسیب دیدن. خودروی شما و … بستگی دارد. میتوانید نرخ کرایه 1| نرخ حمل خودرو را اینجا ببینید.

وظیفه حمل خودرو با باربری ثابت نیست و به دلایل ذکر شده قیمت در نوسان است. برای حمل انواع وسایل نقلیه از کریر استفاده کنید. باربری برای حمل انواع خودروهای داخلی و وارداتی، خودروهای لوکس، خودروهای کلاسیک، خودروهای تصادفی و خودروهای نیازمند است. تعمیر، خودروهای صفر کیلومتر و… دروازه شهر انجام می دهد.

معرفی نرخ کرایه خودروبر

معرفی نرخ خودروبر خودروبران پارسا

نرخ کرایه 1| نرخ حمل خودرو

 نرخ کرایه خودروبر برای انواع مختلف خودرو ها

حمل و نقل لیموزین: مهم ترین نکته در مورد حمل و نقل یک خودروی لوکس این است که سالم و بدون نقص به مقصد برسید. ارسال وسایل نقلیه لوکس نشانه ای از قابلیت اطمینان و دقت ما است.

ارسال ماشین آلات سنگین: با کریر می توانید انواع وسایل نقلیه سنگین (کامیون، مینی بوس و …) را به مقصد مورد نظر خود حمل کنید.

حمل و نقل اتومبیل های تصادفی: خودروهای دارای تصادف و خرابی در جاده ها و شهرها در کمترین زمان ممکن با خودرو به تعمیرگاه یا هر کجا که بخواهید تحویل داده می شود.

حمل خودرو بدون پلاک: برای ارسال خودروهای صفر کیلومتر و بدون گواهینامه به بورس پلاک می توانید از کریر استفاده کنید.

خودروی بدون مجوز: خودروی بدون مجوز را به نزدیکترین مرکز تعویض پلاک و سپس به مرکز تعویض پلاک در شهرهای دیگر با حامل خودرو ارسال کنید. میتوانید نرخ کرایه 2 را اینجا ببینید.

دو نوع باربری بسته به نیاز می تواند در اختیار شما قرار میگیرد:

چاقو تک: حمل و نقل دوچرخه اغلب برای انتقال وسیله نقلیه از یک نقطه به نقطه دیگر استفاده می شود.

تریلر کامیون: از کامیون های حمل و نقل برای حمل و نقل تعداد زیادی خودرو استفاده می شود. بسته به تعداد خودروهایی که برای حمل و نقل نیاز داریم. می توانیم نوع تریلر مورد نیاز خود را انتخاب کنیم.

تریلرهای خودرو برای حمل چند خودرو بسیار مقرون به صرفه هستند. اما برای استفاده از این تریلرها برای حمل خودرو، رزرو و ثبت نام باید از قبل انجام شود.

انواع نرخ کرایه خودروبر

انواع کرایه خودروبر خودروبران پارسا

نرخ کرایه 2| باربری بسته

شرایط حمل خودرو با باربری در نرخ کرایه خودروبر

برای کامیون های  کفی، وسیله نقلیه باید حرکت کند و وارد کفی شود. ون های معمولی برای این نوع خودروها موجود است. برای این کار باید خودرو را به وسیله جرثقیل در محفظه بار وانت قرار داد. مجموعه خودرو روی امداد خودرو میتواند. علاوه بر خدمات روزانه، خدمات حمل و نقل خودرو با کمترین هزینه را نیز در اختیار شما قرار می دهد. مجموعه امداد و نجات خودرو همه روزه با انواع کامیون و باربری خودرو جهت حمل انواع خودرو در خدمت شماست. این مجموعه بهترین بیمه نامه باربری را به شما ارائه می دهد شما می توانید در هر زمانی از شبانه روز درخواست حمل خودرو خود را ثبت کنید

حمل خودرو به شهرها و سراسر کشور با نازلترین نرخ کرایه های خودروبر

تک بار، تریلر، وانت؛ حمل خودرو با بیمه نامه کامل برای پوشش هر گونه خسارت احتمالی. هزینه حمل خودرو در فواصل کوتاه داخلی با حمل و نقل آن به شهر یا سراسر کشور یکسان نیست.

فاصله بین نقطه شروع و پایان مهم ترین عامل در محاسبه هزینه حمل خودرو در خودرو ایران است. برای تعیین دقیق هزینه حمل خودرو مراحل زیر را انجام دهید:

1- نوع خودرو و ارزش خودرویی که برای آن بیمه نامه و بارنامه صادر شده است.

2- نوع جاده مبدا تا مقصد مانند بزرگراه کوهستانی یا برون شهری قیمت حمل خودرو متفاوت است.

استفاده از تریلی تخت برای حمل یک خودرو بیشتر از یک تریلر حمل‌ونقل که چندین خودرو را همزمان حمل می‌کند. هزینه دارد.

برای بارگیری و تخلیه خودرو، کامیون مسطح اجازه تردد در سطح شهر را دارد. و تخلیه و بارگیری آن در جایی است که مشتری می خواهد. ضمن اینکه تریلر مجاز به تردد در سطح شهر نیست. و بارگیری آن و تخلیه بار معمولاً در پارکینگ ورودی شهر انجام می شود.

مهم ترین تفاوت بین نرخ کرایه خودروبر کالسکه و واگن برقی در حال حرکت در زمان ترانزیت است. از آنجایی که خودروبر بلافاصله پس از بارگیری خودرو و صدور بیمه نامه و بارنامه به مقصد می رسد. در صورتی که زودتر از تریلر به مقصد می رسد. تریلر باید منتظر بماند تعداد مورد نیاز خودرو بارگیری شده است. اینجا نرخ کرایه 3 را ببینید.

ویژگی ها و شرایط برای کفی خودرو بر ماشین

از جمله ویژگی ها و مزایای کفپوش خودرو که این سری را از سایر رقبا و همکاران متمایز می کند. می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خدمات 24/7 در تمام طول سال، از جمله تعطیلات
  • حمل و نقل خودرو بدون آسیب و ایمنی بالا
  • انتقال خودرو با بیمه نامه و بارنامه در سراسر ایران
  • حرکت خودرو به صورت کاملا اصولی و دقیق
  • دارای آخرین تجهیزات و وسایل نقلیه حمل و نقل اتومبیل فراوان

نرخ کرایه خودروبر حمل و نقل خودروی کفی خودرو بر اساس تخصص امداد خودرو است. که با ارائه خدمات سریع و مطمئن 24 ساعته بیش از یک دهه است. که این شرکت را به یکی از معتبرترین شرکت ها است.در خدمات شهری و بین شهری و به طور کلی خدمات جاده ای تبدیل کرده است. در این مکان شامل حمل خودرو با ترولی، حمل خودرو ملی، حمل خودرو با جرثقیل است. حمل ماشین صفر کیلومتر، هزینه حمل خودرو با جرثقیل تا پارکینگ، هزینه حمل خودرو ایران خودرو.

باربری نرخ کرایه خودروبر

باربری کرایه خودروبر خودروبران پارسا

نرخ کرایه 3| کفی ماشین

کف ماشین در فرایند حمل و خودرو بر چیست؟

استفاده از ماشین آلات و تجهیزات حمل و نقل وسایل نقلیه مانند کفپوش خودرو به دلیل افزایش استفاده است. از خودرو و فرآیند خرید اجتماعی، همیشه بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است. یکی از بهترین و مطمئن ترین راه ها برای جابجایی صفر یا آسیب رساندن به خودرو استفاده از کفی است. این خودروها در سایزها و انواع مختلفی عرضه می شوند. تا بسته به تعداد یا سایز خودروها قابل استفاده باشند. تریلر حمل و نقل خودرو و نرخ کرایه خودروبر نیز یک طبقه یا نیم طبقه است. که برای کامیون طراحی شده است. اکثر طبقات تجاری به دو صورت باز و بسته با رمپ مخصوص برای بارگیری خودروها در دسترس هستند. این خودروها دارای واحدهای الکترو هیدرولیک هستند که آزادانه شیب را تنظیم می کنند. و آن را بالا و پایین می کنند.

کاربرد خودرو بر کفی در صنعت حمل و نقل خودرو

از جمله کاربرد های بی شمار خودروبر کفی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

انتقال خودرو های پلاک نخورده و صفر کیلومتر از تولید کننده به نمایندگی است. جابجایی اتومبیل های نو و سالم به درب منزل، حمل خودرو های معیوب و آسیب دیده. از تصادف، حمل اتومبیل های کلاسیک و قدیمی است.

نتیجه گیری از مطالعات درباره نرخ کرایه خودروبر

این مجموعه خودروبار در امداد خودرو متخصص در ارائه انواع خدمات حمل و نقل خودرو، ارائه خدمات حمل و نقل روزانه خودرو در داخل و خارج از شهرهای سراسر کشور، حمل و نقل بین شهری و ارزان ترین کرایه ها می باشد. با استفاده از مشاوره تخصصی ما، حمل و نقل درون شهری و درون شهری را در کمترین زمان ممکن با انواع باربری، ارسال خودرو به شهرها و سراسر کشور با کمترین هزینه برای شما فراهم کنیم.

سوالات متداول و احتمالی در مورد نرخ کرایه خودروبر

آیا ماشینی که قصد جابجایی و ارسال بین شهر و شهرستان را دارد، امکان جابجایی است؟

برای هر مورد متفاوت است اگر امکان حرکت نداشته باشد، استفاده از ترابری خودرو برای خودروهایی که قابل جابجایی نیستند (به صورت تصادفی و معیوب) مشکل است.

اولین مرحله برای تعیین هزینه دقیق حمل خودرو چیست؟

نوع خودرو و ارزش خودرویی که برای آن بیمه نامه و بارنامه صادر شده است.

شرایط برای حمل خودروی بدون مجوز با خودروبر چیست؟

خودروی بدون مجوز را به نزدیکترین مرکز تعویض پلاک و سپس به مرکز تعویض پلاک در شهرهای دیگر با حامل خودرو ارسال کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید