شماره کفی خودروبر و @8 نکته مهم برای حمل و نقل خودرو توسط خودروبر!

معرفی شماره کفی خودروبر

معرفی کفی خودروبر خودروبران پارسا


شماره کفی خودروبر امروزه انواع مختلفی در زیره ماشین های حمل و نقل دیده می شود. به این ترتیب می توان کفی را به دو دسته معمولی و اتوماتیک تقسیم کرد. کفی های اتوماتیک به تازگی وارد کار شده اند و تفاوت زیادی با کفی های معمولی دارند. یکی از این تفاوت ها این است که کف اتوماتیک می تواند به طور خودکار زاویه کافی را با سرعت بالا حرکت دهد و بر اساس خودرو و موقعیت آن نسبت به جاده و خواسته های راننده تغییراتی ایجاد کند.

این فاکتور توسط جک های پنوماتیک و هیدرولیک در خودروبر خودرو امکان پذیر می شود. بنابراین ایمنی و امنیت بالاتری دارد و می تواند خودرو را سریعتر از طبقات معمولی حرکت دهد.

فهرست مطالب مقاله در مورد شماره کفی خودروبر

نکاتی قبل از تحویل خودرو با شماره کفی خودرو بر

قاب شماره کفی خودرو بر برای حمل و نقل ماشین

بیمه نامه و بارنامه ها برای حمل و باربری خودرو

نکات مهم برای حمل و نقل ماشین با یک ماشین حمل و نقل

تفاوت های بین خودرو برهای شهری و بین شهری در شماره کفی خودرو بر چیست؟

تفاوت های موتور خودرو بر بین شهری و درون شهری و شماره کفی خودرو بر

تفاوت بین حمل و نقل خودرو و تریلر چیست؟

نتیجه گیری

سوالات رایج و متداول

فهرست تصاویر

شماره کفی 1| باربری

شماره کفی 2| تفاوتها

شماره کفی 3| تریلر

عنوان شماره کفی خودروبر
نویسنده نگین شیخ الاسلامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1700
زمان مطالعه 17

نکاتی قبل از تحویل خودرو با شماره کفی خودروبر

قبل از تحویل خودرو، خودرو را تمیز کنید. تا از صحت رنگ و بدنه خودرو مطمئن شوید. بهتر است از خودرو عکس و فیلم بگیرید. قبل از ارسال خودرو به شهر حداقل یک چهارم بنزین را در باک بنزین خودرو نگه دارید. تا پس از تحویل خودرو به مقصد بعدی منتقل شود.

وسایل شخصی خود را از صندوق عقب و داخل صندوق عقب ببرید. اقلام اضافی می توانند به خودروی شما اضافه کنند و بدتر از آن، این اقلام هرگز تحت پوشش طرح بیمه شرکت حمل کننده شما قرار نخواهند گرفت. برای مطالعه بیشتر راجب، نرخ حمل خودرو با خودرو بر و معرفی #2 نوع روش حمل و نقل خودرو! مطالعه فرمایید.

قاب شماره کفی خودروبر برای حمل و نقل ماشین

اگر کامیون، کامیون یا تریلر دیوارهای جانبی نداشته باشد، به آن کفی می گویند. به طور معمول، کفی ها به سبک گاری، کمتر معمولی شرقی یا کامیونی هستند. یکی از پرکاربردترین تجهیزات در حمل و نقل خودرو، کفگیر است. که با توجه به افزایش تقاضای امروزی تعداد آنها افزایش یافته است.

از کامیون های تخت برای حمل خودرو توسط خودروبر به نقاط مختلف کشور استفاده می شود. و بسیاری از کاربران به دلایل ایمنی حمل و نقل خودرو دارند. استفاده از کفپوش خودرو ایمنی و احتمال اینکه خودرو سالم به مقصد برسد را بهبود می بخشد. در خودروبار در اکثر مواقع خودروها با باربری کوچک حمل می شوند. تا خودروی مشتری همیشه سالم به منزل مشتری برسد. جهت دیدن شماره کفی 1 اینجا بفرمایید.

بیمه نامه و بارنامه ها برای حمل و باربری خودرو

بیمه نامه ها و بارنامه ها یکی از موارد بسیار مهم در خدمات باربری است. و باربری در مسیرهای برون شهری به این موضوع توجه ویژه ای دارد. اهمیت داشتن بیمه و بارنامه به این دلیل است. که در صورت بروز مشکل، جراحت یا آسیب به خودرو در طول سفر، به راحتی می توانید. میزان خسارت و ضرر خودرو خود را از بیمه  دریافت کنید. خدمات تحویل استفاده کنید.

بیمه نامه یا بارنامه در واقع سندی است شماره کفی خودروبر. که توسط یک شرکت امداد و نجات یا حمل و نقل به مشتری ارائه می شود. و به زبان ساده تر همان رسید خودروی شماست. بنابراین، با بارنامه وسیله نقلیه، حامل وسیله نقلیه شما را ایمن نگه می دارد. تیم مجرب و حرفه ای شرکت های حمل و نقل موتوری است. که همیشه در هنگام ارائه خدمات خود این موضوع را مد نظر قرار می دهند. مقصد در اینجا قطعات ذکر شده در بیمه نامه حمل و نقل موتوری یا بارنامه آمده است:

 • نام و نشانی مالک
 • نام و آدرس حامل
 • مدل و شماره پلاک خودرو
 • نوع و مدل خودرو و شماره پلاک آن
 • آدرس تحویل خودرو
 • آدرس مقصد تخلیه وسیله نقلیه
 • نام و آدرس فرد تحویل گیرنده
 • هزینه انتقال خودرو

باربری شماره کفی خودروبر

باربری کفی خودروبر خودروبران پارسا

شماره کفی 1| باربری

نکات مهم برای حمل و نقل ماشین با یک ماشین حمل و نقل

قبل از اجاره خودرو یا پذیرش هرگونه خدمات حمل و نقل خودرو. از شرکت های مختلف، نکاتی را باید در نظر داشته باشید. و رعایت کنید تا در نهایت بتوانید. با ایمنی بالا و بدون هیچ حادثه ای این فرآیند را به پایان برسانید. از جمله از این نکته ها می توان به این موارد اشاره کرد:

 • اگر محموله یا محموله شما بسیار حساس است. پس از مشورت با کارشناس و انتخاب باربری، این موضوع را برجسته کرده. و برای بیمه خودروی خود اقدام کنید.
 • ابتدا گواهینامه رانندگی را بررسی کنید. و مطمئن شوید که راننده گواهی ایمنی دارد.
 • قبل از درخواست یا کرایه کریر خودرو، به رویکرد خدمات شرکت توجه کنید. یعنی فاصله زمانی شرکت باربری تا محل، محل کار و نوع خدمات مورد نظر خود را بررسی کنید.
 • اگر مکانی که به دنبال آن هستید در یک خیابان اصلی است و تصمیم دارید. ماشین خود را در آنجا بارگیری کنید. ابتدا باید مجوز بسته شدن جاده را از اداره راهنمایی و رانندگی منطقه خود دریافت کنید.
 • اگر نیازی به استفاده فوری از تریلر ندارید. بهتر است یک روز یا چند ساعت قبل از اتمام کار با کارشناسان مربوطه مشورت کرده. و هماهنگی های لازم را برای سرویس دهی بهتر و دقیق تر انجام دهید.
 • اگر به شماره کفی خودروبر و کفی کامیون نیاز دارید. باید طول، عرض، ارتفاع و وزن دقیق بار را به متخصص تیم باربری یا اپراتور اطلاع دهید.
 • همیشه از تیم ها و کارمندانی استفاده کنید. که قبلا کارهای مشابهی انجام داده اند و در آن کار تخصص لازم را دارند.
 • توجه داشته باشید که حمل و نقل موتوری یک حرفه بسیار تخصصی است. یعنی همیشه ارزان ترین گزینه بهترین گزینه در این حرفه نیست.

تفاوت های بین خودرو برهای شهری و بین شهری در شماره کفی خودروبر چیست؟

همانطور که قبلا ذکر شد، برای حمل و نقل خودروها در داخل و خارج از شهر از کریرهای مختلفی استفاده می شود. در این میان، برخی از تفاوت های کلیدی این دو را می توان به شرح زیر ذکر کرد:

یکی از تفاوت های حامل وسایل نقلیه بین شهری با حامل وسایل نقلیه بین شهری این است. که حامل وسایل نقلیه بین شهری دارای سیستم GPS می باشد. زیرا با استفاده از این سامانه می توان استانداردها و قوانین مرتبط با ترافیک را به طور کامل رعایت کرد. علاوه بر آن کارشناسان می توانند. رانندگان را در مسیر بررسی و کنترل کنند. علاوه بر این به لطف GPS راننده به راحتی می تواند. مقصد خود را پیدا کند و راحت تر و سریعتر از همیشه به مقصد مورد نظر خود برسد. برای دیدن شماره کفی 2 اینجا را مشاهده نمایید. یکی دیگر از تفاوت های خودروهای شهری و برون شهری، برگ سبز خودرو در است.

بر اساس این فرم، در صورتی که بار وسیله نقلیه یک یا چند خودروی وارداتی و خارجی باشد. راننده به راحتی می تواند. این فرم را در ایست های بازرسی مختلف راهنمایی و رانندگی ارائه و عبور دهد.

تفاوتهای شماره کفی خودروبر

تفاوتهای کفی خودروبر خودروبران پارسا

شماره کفی 2| تفاوتها

تفاوت های موتور خودرو بر بین شهری و درون شهری و شماره کفی خودروبر

از دیگر تفاوت های موتور خودروبر بین شهری و درون شهری می توان به اندازه کف آن اشاره کرد. به طور کلی کف کامیون های درون شهری بزرگتر از کامیون های درون شهری است. به دلیل پیچ و خم های زیاد مسیرهای بین شهری، وجود زمین بزرگتر است. باعث پایداری خودروهای حمل و نقل و حفظ ایمنی بهتر در مسیر می شود.

و وجود چرخ های پهن به آنها کمک می کند تا پایداری و کنترل خودرو را بهتر حفظ کنند.از قبل به موقعیت و موقعیت مکانی فکر کنید. تا بدون هیچ خطر و آسیبی به راحتی پارک و استراحت کنند. برای دیدن شماره کفی 3 اینجا را مشاهده کنید.

تفاوت بین حمل و نقل خودرو و تریلر چیست؟

در قسمت قبل با انواع کریر ماشین و نحوه عملکرد هر کدام آشنا شدیم. اما آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چه تفاوتی بین حمل و نقل خودرو و تریلر وجود دارد؟ تفاوت تریلرها با خودروهای حمل و نقل در نوع حمل و نقل آنهاست. روزانه افراد زیادی برای جابجایی و حمل و نقل خودروهای خود از تریلر یا تریلی استفاده می کنند. و می توانند با توجه به حساسیت خودروی خود یک تریلر یا یک ماشین حمل و نقل را انتخاب کنند. همانطور که مردم می گویند.

یک باربری خودرو یا ماشین را به شماره کفی خودروبر صورت کاملا استاندارد، ایمن و مطمئن در انتهای خود سوار می کند. و بدون کوچکترین حرکتی آن را به مقصد می رساند. این روش از ایمنی بسیار بالایی برخوردار بوده. و کم خطرترین نوع خودروی متحرک محسوب می شود.

شماره کفی خودروبر تریلر

کفی خودروبر تریلر خودروبران پارسا

شماره کفی 3| تریلر

تریلر بیشتر برای خودروهای با وزن 2 تن و خودروهایی با آسیب کمتر در اثر تصادف استفاده می شود. همچنین اگر فاصله خودرو تا تعمیرگاه کم است. از کریر یا تریلر چرخ دار استفاده کنید. این روش در مقایسه با خودروهای حمل و نقل از امنیت کمتری برخوردار است، بنابراین برای مسیرهای کوتاه استفاده می شود.

نتیجه گیری در مورد مقاله ی شماره کفی خودر وبر

همانطور که مردم می گویند. یک باربری خودرو یا ماشین را به صورت کاملا استاندارد، ایمن و مطمئن در انتهای خود سوار می کند. و بدون کوچکترین حرکتی آن را به مقصد می رساند. این روش از ایمنی بسیار بالایی برخوردار بوده. و کم خطرترین نوع خودروی متحرک محسوب می شود.

سوالات رایج و متداول در مورد شماره کفی خودروبر

تفاوت وسایل نقلیه بین شهری با حامل وسایل نقلیه بین شهری چیست؟

وسایل نقلیه بین شهری در، دارای سیستم GPS می باشد.

کاربرد تریلر چیست؟

تریلر بیشتر برای خودروهای با وزن 2 تن و خودروهایی با آسیب کمتر در اثر تصادف استفاده می شود.

تهیه بیمه نامه قبل از باربری چه ضرورتی دارد؟

بیمه نامه یکی از موارد بسیار مهم در خدمات باربری است. و باربری در مسیرهای برون شهری به این موضوع توجه ویژه ای دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید