شرکت های خودرو بری و #3 نوع از حمل و نقل خودرو توسط شرکت ها!

خدمات شرکت های خودرو بری

خدمات شرکت خودرو بری خودروبران پارسا


شرکت های خودرو بری هستند که اگر خودروی شما به هر دلیلی خراب شد و در محل تعمیر نشد. مالک باید خودرو را به تعمیرگاه مجاز برساند. در این صورت خودرو با کمک ماشین های مخصوص حمل و نقل به نزدیک ترین تعمیرگاه منتقل می شود.

خودروبرها دو دسته اصلی هستند؛ دسته اول تریلر خودرویی است. که خودرو به طور کامل روی شاسی خودرو قرار می گیرد. در این حالت حمل و نقل، خودرو در ایمنی کامل بر روی کامیون یا تریلر قرار می گیرد. این روش عمدتاً برای مسافت های طولانی استفاده می شود. نوع دوم تریلر خودرویی است که در آن دو چرخ جلویی خودرو به کمک جرثقیل یا نوعی بالابر بلند شده. و بر روی شاسی یا بدنه تریلر مخصوص قرار می گیرد. این روش بیشتر برای مسافت های کوتاه و خودروهای آسیب دیده رها شده در جاده استفاده می شود.

فهرست مطالب ارایه شده در مقاله شرکت های خودرو بری

انواع تریلر خودرو در صنعت باربری و خودرو بری چیست؟

ویژگی یدک کش ایمن و قابل اعتماد در شرکت خودرو بری چیست؟

نکات حمل خودرو هنگام باربری توسط شرکت خودرو بری

شرکت خودرو بری چه نوع حملی برای خودرو دارند؟

مشاوره برای انتخاب بهترین شرکت خودروبری

نوع خودرو و ایمنی هر وسیله نقلیه در خودرو بری

خدمات حمل و نقل خودرو و بکسل خودرو

نتیجه گیری

سوالات متداول

فهرست تصاویر

شرکت خودروبری 1| انواع تریلر

شرکت خودروبری 2| نکات حمل خودرو

شرکت خودروبری 3| مشاوره انتخاب شرکت

عنوان شرکت های خودرو بری
نویسنده نگین شیخ الاسلامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1854
زمان مطالعه 18

انواع تریلر خودرو در صنعت باربری و خودرو بری چیست؟

تریلر متحرک: تریلر متحرک قطعه ای از تجهیزاتی است. که برای حمل تجهیزات دیگر مانند ماشین خط کشی خیابان ها استفاده می شود. کاربرد این مدل یدک کش عمدتاً برای پروژه های خاص و از پیش تعریف شده می باشد. از این رو مورد استفاده شهرداری ها و شرکت های پیمانکاری است. چراغ های اخطار و جک ها از جمله تجهیزات جابجایی تریلرها هستند. این نوع تریلرها معمولا توسط پلیس راهنمایی و رانندگی و موارد زیر استفاده می شود. برای مشاهده شرکت خودروبری 1 اینجا را مشاهده فرمایید.

تریلر متصل: تریلر متصل به وسیله نقلیه حمل کننده متصل است و همیشه همراه آن است. این نوع خودرو فقط برای یدک کشی طراحی شده است. شرکت های حمل و نقل موتوری عمدتا از این روش برای حمل و نقل خودرو استفاده می کنند. برای این نوع یدک کش های ثابت از انواع جرثقیل ها و بالابرها استفاده می شود. از انواع تریلرهای موجود می توان به تریلر بالابر چرخدار، تریلر زنجیری است. تریلر کفی، نیسان چرخدار، نیسان دکل دار، تراکتور کامیون و جرثقیل دکلی اشاره کرد. جهت اطلاعات بیشتر درمورد نرخ کرایه خودروبر اینجا را مطالعه فرمایید.

ویژگی شرکت های خودرو بری

ویژگی شرکت خودرو بری خودروبران پارسا

شرکت خودروبری 1| انواع تریلر

ویژگی یدک کش ایمن و قابل اعتماد در شرکت خودرو بری چیست؟

یک یدک کش برای بلند کردن و جابجایی ماشین آسیب دیده باید قدرت و کشش زیادی داشته باشد. به علاوه شاسی خودرو باید قابلیت حمل و یدک کشی سایر وسایل نقلیه را داشته باشد. در کشور ما معمولاً خودروهایی مانند وانت نیسان ظرفیت یدک کشی مناسبی دارند. و به همین دلیل بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

تجهیزات مورد نیاز برای تریلر عبارتند از: زنجیر اتصال و مهارهای وسیله نقلیه یا میله های اتصال. با توجه به اینکه تجهیزات یدک کش در زیر خودروی آسیب دیده قرار می گیرد. لازم است از لاستیک محافظ در زیر بدنه استفاده شود تا به بدنه خودروی حمل شده آسیبی وارد نشود. برای دیدن شرکت خودروبری 2 اینجا را مطالعه کنید.

نکات حمل خودرو هنگام باربری توسط شرکت های خودرو بری

  • از وسایل نقلیه ضعیف برای حرکت وسیله نقلیه استفاده نکنید.
  • از تریلرهای زنجیری برای مسافت های طولانی استفاده نکنید زیرا خطر آسیب دیدن قسمت پایینی خودرو شما زیاد است.
  • راننده تراکتور باید با اصول حمل و نقل وسیله نقلیه مانند پرهیز از حرکات مارپیچ و تغییرات ناگهانی آشنا باشد.
  • حمل و نقل هوایی: یکی از روش های حمل و نقل در بسیاری از کشورهای جهان است. از جمله ایران، حمل و نقل هوایی است. اکثر صاحبان خودروهای گران قیمت و لوکس از حمل و نقل هوایی استفاده می کنند.
نکات شرکت های خودرو بری

نکته های خودرو بری خودروبران پارسا khodrobaranparsa

شرکت خودروبری 2| نکات حمل خودرو

  • حمل و نقل دریایی: حمل و نقل دریایی نیز به حمل و نقل در شرکت های خودرو بری است. انواع وسایل نقلیه توسط کشتی ها و سایر کشتی ها است. در دریا، اقیانوس و مکان های دیگر اطلاق می شود. حمل و نقل دریایی یکی از موثرترین روش ها در این زمینه است.
  • حمل و نقل زمینی: دو نوع حمل و نقل زمینی وجود دارد: حمل و نقل ریلی قطار و حمل و نقل جاده ای با کامیون. به طور کلی، حمل و نقل ماشین با قطار بسیار مقرون به صرفه تر از هواپیما و کشتی است. با این حال، محدودیت هایی نیز دارد. از جمله اینکه ایستگاه مقصد باید دارای تجهیزات جابجایی باشد. گاهی اوقات بسیاری از این ایستگاه ها فاقد تجهیزات لازم هستند. حمل خودرو با تریلر از دیگر روش های حمل و نقل و جابجایی کالا از طریق جاده است. در بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران روش مناسبی برای جابجایی خودروهای شخصی تلقی می شود. هر ماشینی، چه با کشتی، هواپیما یا قطار حمل شود، باید با تریلر حمل شود تا به دست مشتری برسد.

شرکت های خودرو بری چه نوع حملی برای خودرو دارند؟

ماشین های صفر و بدون علامت حمل کنید: رانندگی بدون گواهینامه غیرقانونی است. و اجازه رانندگی در داخل یا خارج از شهر را ندارند. در این صورت برای جابجایی و حمل خودرو لازم است خودرو به ایمن ترین شکل حرکت کرد.

حمل وسایل نقلیه فرسوده و تصادفی: اگر در جاده هستید و خودروی شما دچار نقص فنی شده است. گاهی اوقات خودروی شما در اثر تصادف به شدت آسیب می بیند. و جابجایی آن باعث تشدید خسارت به خودرو می شود. در این صورت نیاز به ماشین دارید تا در کمترین زمان ممکن مشکل شما را حل کند.

ماشین های کلاسیک و ماشین های کلاسیک: در اکثر مواقع تردد و حمل خودروهای کلاسیک به دلیل نمایش آن غیرقانونی بوده. و نیاز به مجوز دارد. در این صورت بهترین گزینه برای جابجایی آن استفاده از خودروبر ماشین است.

باربر ابزار و ماشین آلات کشاورزی: حمل ماشین آلات کشاورزی و صنعتی به کارخانه ها یک فعالیت رایج است. در این صورت استفاده از خودرو مناسب ترین راه است. در شرایطی که امکان جابجایی وسایلی مانند قایق تفریحی یا قایق موتوری غیرقابل حرکت در خشکی وجود ندارد، می توان از خودرو برای این منظور استفاده کرد.

از مزیت شرکت های خودرو بری استفاده کنید: مهم ترین مزیت استفاده از ترانسپورتر خودرو در خودروبری، افزایش ایمنی جابجایی وسایل نقلیه مختلف است. اکثر شرکت های حمل و نقل از وسایل نقلیه هیدرولیک برای حمل و نقل اتومبیل استفاده می کنند. آنها علاوه بر بهبود امنیت شغلی، راحتی و سادگی را نیز ارائه می دهند. هگام حرکت خودرو امکان سر خوردن یا افتادن را به همراه پایه های کناری خودرو از بین می برد. برای دیدن شرکت خودروبری 3 اینجا را دیدن فرمایید.

مشاوره برای انتخاب بهترین شرکت های خودروبری

نکته ای که در انتخاب شرکت های خودرو بری برای حمل خودرو باید مورد توجه قرار گیرد. اخذ مجوزهای کافی از سازمان های مربوطه است. این مجوزها به مشتریان کمک می کند تا آنها را ایمن و توانمند نگه دارند. توجه داشته باشید که ضروری است. شرکت حمل و نقل خودرو بهترین تجهیزات و خدمات را در اختیار شما قرار دهد. باید از آنها اطمینان کافی دریافت کنید که ماشین به درستی حمل خواهد شد.

اطمینان حاصل کنید که شرکت حمل و نقل دارای ماشینی است. که بتواند ماشین شما را حمل کند، در غیر این صورت باید به دنبال شرکت های دیگر باشید. حتما پرس و جوهای لازم را انجام دهید. و از دیگران در مورد شرکتی که می خواهید. وسایل حمل و نقل ماشین شما را تامین کند، مشاوره بگیرید. فقط به این دلیل که یک شرکت ارزان است. ایمنی خودروی خود را به خطر نیندازید. اطمینان حاصل کنید که این شرکت ها همه مجوزها را برای فعالیت دارند.

ایمنی شرکت های خودرو بری

ایمنی شرکت خودرو بری خودروبران پارسا

شرکت خودروبری 3| مشاوره انتخاب شرکت

نوع خودرو و ایمنی هر وسیله نقلیه در خودرو بری

انواع مختلفی از وسایل نقلیه در شرکت های خودرو بری مانند جرثقیل، کامیون و تریلر وجود دارد. هر کدام از این تریلرهای خودرو بر اساس نوع آسیب وارده به خودرو و مسافت مورد نیاز مورد استفاده قرار می گیرند. این خودرو بر روی جرثقیلی متشکل از یک خودروی 6 تنی و یک کف هیدرولیک متحرک سوار می شود. که خودروی آسیب دیده روی آن قرار گرفته و به مقصد مورد نظر منتقل می شود. همانطور که از نام آن پیداست، تریلر چرخی روی تریلر است. که چرخ جلوی خودروی آسیب دیده را بلند می کند. و سپس می توان آن را با جرثقیل به عقب منتقل کرد. در نتیجه ماشین دارای یک کف قابل جابجایی است. که روی زمین قرار می گیرد و ماشین مورد نظر را می کشد. اتومبیل های سوار بر کامیون اغلب برای سفرهای طولانی استفاده می شوند.

خدمات حمل و نقل خودرو و بکسل خودرو

1. حمل و نقل انواع وسایل نقلیه.

2. ماشین را به نزدیکترین تعمیرگاه ببرید.

3. حمل خودرو به سراسر کشور امکان پذیر است.

4. حمل و نقل با جرثقیل بدون آسیب رساندن به خودرو.

5. می تواند وسایل نقلیه را برای مسافت های کوتاه بکشد.

6. حمل خودروهای با صفر کیلومتر ثبت شده.

7. وسیله نقلیه حمل و نقل را در تمامی مراحل حمل و نقل و جابجایی بیمه کنید.

8. بهترین کیفیت و بهترین قیمت را در اسرع وقت از ما بخواهید.

نتیجه گیری از مطالعات راجب شرکت های خودرو بری

برای حمل خودرو در خودروبری باید از بهترین و مطمئن ترین شرکت استفاده کرد. در سراسر جهان، حمل و نقل موتوری باید با رویکردی کاملاً اصولی شکل بگیرد. اگر شما نیز نیاز به استفاده از یک شرکت حمل و نقل خودرو و خودرو برای حمل و نقل خودرو خود دارید. بهتر است ابتدا روی همه موارد ذکر شده در این مقاله تمرکز کنید. باید توجه داشته باشی.د که باید از بهترین شرکت های حمل و نقل خودرو در این زمینه کمک بگیرید. فراموش نکنید که این شرکت ها علاوه بر رفع نیاز شما باید استانداردهای لازم را نیز داشته باشند. و از تکنسین ها کمک بگیرند.

سوالات متداول احتمالی راجب شرکت های خودرو بری

تریلر با جرثقیل چیست؟

کوتاه و بلند بود و می تواند باشد. باید یک سبد حمل یا کف پشتیبان ماشین به آن متصل باشد.

مهمترین مزیت استفاده از تریلر چیست؟

بزرگترین مزیت امنیت بالاست.

آیا می توان از تریلرهای زنجیره ای برای مسافت های طولانی خودروبری استفاده کرد؟

خیر چون احتمال آسیب دیدن قسمت پایینی خودرو زیاد است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید