ساخت خودروبر و مشخصات آن و معرفی #13 ویژگی ردیاب خودرو!

شاخص ساخت خودروبر

شاخص ساخت خودروبران پارسا


ساخت خودروبر ردیاب‌های خودرو دستگاه‌های کوچکی هستند. که بر روی خودروها نصب می‌شوند. و به مدیران ناوگان و مالکان خودرو اجازه می‌دهند. تا با استفاده از ماهواره‌های موقعیت‌یابی جهانی GNSS. مانیتور و وسایل نقلیه موتوری سبک و سنگین. خود را از انواع خودروها، کامیون‌ها و موتورسیکلت‌ها ردیابی کنند.

قادرند داده‌های سرعت و موقعیت مکانی را در زمان واقعی در اختیار خودرو قرار دهند. و اطلاعات را با استفاده از سیم کارت و مودم GSM (سیستم جهانی ارتباطات سیار) ارسال کنند. در برخی از ردیاب‌های خودرو، می‌توانید. تنظیماتی را انجام دهید. تا شما را از عبور از حد تعیین شده. برای ردیاب و همچنین ورود و خروج از محدوده جغرافیایی مورد نظر خود مطلع کنید.

فهرست مطالب این مقاله در مورد موضوع ساخت خودروبر

ردیاب‌های خودرو مبتنی بر GPS (سیستم موقعیت‌یابی جهانی) چگونه کار می‌کنند؟

ویژگی های ردیاب خودرو از نوع آنلاین چی میتواند باشد؟

ردیاب خودرو از چه قطعاتی می تواند تشکیل شده باشد؟

تفاوت عملکرد ردیاب خودرو و روتر خودرو ها چیست؟

بهترین ردیاب های خودرو برای این ساخت خودرو بر چیست؟

یک ردیاب خوب در خودرو چه ویژگی هایی دارد؟

چگونه از ردیاب خودرو و ساخت خودرو بر استفاده کنیم؟

نتیجه گیری

سوالات متداول

فهرست تصاویر

ساخت خود روبرها 1| ردیاب

ساخت خود روبرها 2| قطعات ردیاب

ساخت خود روبرها 3| بهترین ردیاب

عنوان ساخت خودروبر
نویسنده نگین شیخ الاسلامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1824
زمان مطالعه 18

ردیاب‌های خودرو مبتنی بر GPS (سیستم موقعیت‌یابی جهانی) چگونه کار می‌کنند؟

اصولا دو نوع سیستم ردیابی GPS به نام های آنلاین و آفلاین وجود دارد. مدل های آفلاین در بازار نادر هستند. و مالکان خودرو به دلیل در دسترس بودن امکانات بیشتر، اغلب از ردیاب های آنلاین استفاده می کنند. ردیاب های آنلاین خودرو همیشه اطلاعات مکان را از ماهواره ها دریافت می کنند. و این داده ها را به همراه سایر اطلاعات مانند نوع رانندگی. و وضعیت خودرو به صورت آنلاین به سرور ارسال می کنند. این بدان معناست. که شما می توانید. در هر زمان با یک کلیک از طریق پنل وب و اپلیکیشن، محل دقیق پارک و وضعیت خودرو را مشاهده کنید. و یا تاریخچه مسیر. خودرو را در هر زمانی مشاهده کنید. علاوه بر این، از سرعت زیاد خودرو، مصرف سوخت و مسافت طی شده. و موارد دیگر مطلع شوید. میتوانید ساخت خود روبرها 1  را مشاهده کنید.

اما هزینه هایی که برای این نوع ردیاب ها ساخت خودروبر پرداخت می شود. جدای از هزینه ناچیز مربوط به ارسال اطلاعات و پرداخت با شارژ سیم کارت. معمولاً هزینه اشتراک ماهانه یا سالانه نرم افزارها و خدماتی است. که باید توسط برخی از ارائه دهندگان خدمات پرداخت شود. هزینه. نرم افزار ردیاب خودرو یک بازه زمانی رایگان را برای آشنایی. شما با سیستم اختصاص می دهد. این نوع ردیاب ها مانند مدل های آنلاین اطلاعات را جمع آوری می کنند اما توانایی ارسال آن را ندارند.

معرفی ساخت خودروبر

معرفی ساخت خودروبران پارسا

ساخت خود روبرها 1| ردیاب

ویژگی های ردیاب خودرو از نوع آنلاین چی میتواند باشد؟

در واقع سیم کارت و فرستنده موبایل خودروبر ندارند. تمام اطلاعات در حافظه خارجی آنها ذخیره می شود. این بدان معناست. که شما باید حافظه خارجی خودرو را حذف کرده. و برای استخراج اطلاعات به کامپیوتر خود متصل کنید. تا بتوانید اطلاعات و مسیری که خودرو طی می کند. را مشاهده و مشاهده کنید. یکی از مزایای این ردیاب عدم نیاز به استفاده از سیم کارت است. اتصال اینترنت از طریق ردیاب دیگر برای شما مهم نیست. و فقط اتصال به ماهواره های GPS از این نظر مهم است. از معایب این نوع ردیاب خودرو می توان.

به مشکل اتصال به اینترنت برای کسانی که تمایل به اتصال آنلاین با دستگاه خود دارند اشاره کرد. این بدان معناست که دیگر نمی توانید. همیشه ماشین خود را کنترل کنید.این نوع ردیاب‌ها ارزان‌تر از انواع آنلاین هستند. و هیچ سیم‌کارتی یا اشتراک ماهانه یا سالیانه ندارند، اما به خاطر داشته باشید. که این دستگاه بسیار کم‌توان خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر یدک کش خودرو و معرفی #4 مورد از تجهیزات مختلف یدک کش ها! را مطالعه کنید.

ردیاب خودرو از چه قطعاتی می تواند تشکیل شده باشد؟

پس از بررسی دقیق سوال ردیاب خودرو چیست، ساختار کلی ردیاب خودرو را درک می کنیم. ساختار کلی این دستگاه ها از یک ماژول گیرنده GNSS و یک مودم فرستنده .موبایل GSM تشکیل شده است. به این ترتیب آنها ماهواره های GPS جهانی. یا سایر امواج موقعیت یابی مانند GLONASS در روسیه، Galileo در اروپا و Baidu در چین را دریافت می کنند. و از طریق سیم کارت و فرستنده های GSM خود اطلاعات. را از طریق اینترنت ارسال می کنند. در ادامه میتوانید ساخت خود روبرها 2  را مشاهده کنید.

ردیاب های قدیمی اغلب. از آنتن های خارجی برای برقراری ارتباط با ساخت خودروبر ماهواره های موقعیت یابی و مخابراتی استفاده می کردند. در واقع، یکی از معایب آنها یکسان است. زیرا سارقان به راحتی از آنتن های خارجی استفاده می کنند. و می توان. آنها را غیرفعال کرد. به علاوه فضای بیشتری در خودرو اشغال می شود.

گاهی کار نصب ردیاب برای نصاب سخت می شود. ردیاب‌های امروزی از آنتن‌های داخلی فشرده پشتیبانی می‌کنند. که نصب ردیاب‌ها را آسان‌تر، محتاط‌تر و خرید ارزان‌تر می‌کند. هنگام خرید ردیاب خودرو، بررسی آنتن داخلی و خارجی کمک زیادی به شما می کند.برخی از ردیاب های امروزی دارای ویژگی های بیشتری است. از جمله پشتیبانی از دو سیم کارت، بلوتوث و غیره هستند.

ساخت خودروبر ردیاب

ساخت ردیاب خودروبران پارسا

ساخت خود روبرها 2| قطعات ردیاب

تفاوت عملکرد ردیاب خودرو و روتر خودرو ها چیست؟

تفاوت بین ردیاب خودرو و ردیاب خودرو در این است. که ردیاب خودرو در واقع یک کامپیوتر با نمایشگر کوچک است. که در مقابل راننده قرار می گیرد. و از طریق یک نقشه مسیر از پیش تعریف شده شروع به دریافت اطلاعات موقعیت مکانی از ماهواره ها می کند. آن را همراه با مسیرهای رانندگی در اختیار راننده قرار دهید.

ردیاب خودرو می تواند به شما کمک کند. تا به آدرسی که می خواهید برسید. و ردیاب خودرو دستگاه کوچکی است. که معمولاً مخفیانه در خودرو نصب می شود. و اطلاعات مربوط به نوع رانندگی و مسیر طی شده. و همچنین برخی از داده های مهم در مورد حرکت ماشین ردیاب‌های خودرو به دارندگان خودرو این امکان را می‌دهند. تا موقعیت خودرو و وضعیت آن را به صورت آنلاین مشاهده کنند. و در صورت نیاز اقدام کنند. در ادامه میتوانید ساخت خود روبرها 3 را ببینید.

بهترین ردیاب های خودرو برای این ساخت خودروبر چیست؟

هدف اصلی جی پی اس داخل خودرو اطلاع رسانی مسیر طی شده توسط راننده. سلامت و ایمنی خودروبر و مسافران از طریق نظارت لحظه ای است. ردیاب های مبتنی بر این انواع می توانند سناریوهای مختلفی را پیاده سازی کنند. و بسیار مفید هستند. به عنوان مثال، اگر خودروی شما به سرقت رفته و ردیاب روی آن نصب شده است. می توانید. دزد را ردیابی کرده. و محل دقیق آن را در اختیار پلیس قرار دهید.و سبک رانندگی و سرعت راننده در مسافت طولانی را به طور کامل بررسی کنید.

ساخت خودروبر خودرو

ساخت خودرو خودروبران پارسا

ساخت خود روبرها 3| بهترین ردیاب

یک ردیاب خوب در خودرو چه ویژگی هایی دارد؟

جدا از توابع جی پی اس خودرو که توسط وب سایت های بزرگ تبلیغ می شود. در اینجا یک سری کارکرد کاربردی و کاربردی را برای شما معرفی می کنیم. تا بتوانید ماشین یاب مورد نظر خود را در بازار جستجو کنید و اطلاعات جامع و کاملی باشد. ابتدا توصیه می کنیم. در بین شرکت های معروف و با تجربه به دنبال ردیاب خودروی خود باشید.

و تاریخچه آن شرکت ها را در نظر بگیرید. عواملی که به شما در یافتن بهترین ردیاب خودرو در بازار کمک می کند به شرح زیر است:

1- اگر ماشین شخصی دارید. و می خواهید ردیاب را در فضایی مخفی نصب کنید، توصیه می کنیم. یک ردیاب جمع و جور با آنتن داخلی انتخاب کنید. که مخفی بودن بیشتر و نصب راحت تری دارد. مکان های مخفی زیادی در خودرو برای .نصب ردیاب های کوچک وجود دارد. که یافتن آنها را برای سارقان دشوار می کند.

2- ردیاب دارای باتری داخلی است. بنابراین اگر باتری خودرو به هر دلیلی از کار بیفتد. باز هم تا چند ساعت با کمک باتری پشتیبان ردیاب متوجه خواهید شد. که خودرو کجاست.

در غیر این صورت. به محض حرکت قوی ردیاب در ساخت خودروبر، احتمالاً GPS خودرو از طریق پیامک یا اعلان به شما اطلاع می دهد.

3- برای زمان های مختلف مانند زمانی که ردیاب خارج از پوشش شبکه ارتباطی است. ردیاب باید حافظه ای برای ذخیره اطلاعات است. و ارسال اطلاعات داخل پوشش آنتن مخابراتی در نوبت اول داشته باشد.

چگونه از ردیاب خودرو و ساخت خودروبر استفاده کنیم؟

4- دارای سیستم ضد سرقت بوده و ماشین متحرک جرثقیل را تشخیص داده و بسیار کاربردی اعلام کند.

امروزه بسیاری از سرقت ها با بکسل و حمل با جرثقیل انجام می شود.

5- قابلیت تشخیص خودکار تصادف و ارسال درخواست کمک توسط ردیاب در زمان وقوع حادثه را دارد.

6- قابلیت جلوگیری از گرد و غبار و رطوبت را دارد.

7- امکان کنترل خروجی ردیاب جهت قطع و وصل رله و خاموش شدن خودرو از راه دور وجود دارد.

8- دارای سیستم کم مصرف که با تنظیم آن می توان. در مصرف برق خودرو صرفه جویی کرد. وگرنه در صورت عدم استفاده طولانی مدت از خودرو ممکن است. باتری خودرو خالی شود بنابراین نمی توانید خودرو را روشن کنید.

9- آنتن GNSS یا آنتن GPS به سرعت قابل تعمیر بوده. و امکان دریافت وضعیت از ماهواره های مختلف موقعیت یاب جهانی وجود دارد.

10- دارای تنظیمات ارسال مکان از طریق پیامک در مواقعی که پوشش GPRS وجود ندارد.

11- Geofence یا ایجاد geofence

12- امکان تغییر تنظیمات و کنترل ورودی و خروجی ها از طریق پیامک.

13- امکان تنظیم اعلان حالت های مختلف مانند سرعت غیر مجاز خودرو.

توجه داشته باشید که یک ردیاب لازم نیست همه موارد فوق را داشته باشد. اما برخی از آنها برای بررسی دقیق وضعیت خودرو ضروری هستند.

نتیجه گیری از مطالب این مقاله در مورد ساخت خودروبر

راه اندازی ردیاب خودرو در وسیله نقلیه شما معمولاً آسان است. اگرچه ممکن است این فرآیند برای دستگاه های مختلف کمی متفاوت باشد. تفاوت اصلی در نحوه اتصال ردیاب به منبع تغذیه یا باتری خودرو بستگی دارد. اما تغییرات کافی وجود دارد که باید در وهله اول. دفترچه راهنمای ردیاب خریداری شده را به طور کامل بررسی کنید.

پس از نصب ردیاب ساخت خودروبر بر روی وسیله نقلیه شما، می توانید. با استفاده از نرم افزار مرتبط با آن، مکان را از طریق لپ تاپ، تلفن همراه است. یا تبلت خود به صورت آنلاین مشاهده کنید. و همچنین به ویژگی های اضافی بسیار مفید نرم افزار دسترسی داشته باشید.

سوالات متداول و رایج و احتمالی شما در مورد ساخت خودروبر

آیا آشنایی با ردیاب خودروبر از نظر فنی ضروری است؟

بله، در واقع با درک ردیاب خودرو و نحوه عملکرد دستگاه می توانید. با دید بازتری خرید کنید. و از تمامی امکانات آن در هنگام استفاده از دستگاه بهره مند شوید.

تفاوت بین ردیاب خودرو و آژیر و روتر چیست؟

این دستگاه ها از نظر امکانات و خدمات به مخاطبین بسیار متفاوت هستند. در این مطلب به صورت جامع برای شما توضیح داده ایم.

سیستم ردیاب خودرو دارای سیستم ضد سرقت است؟

بله دارای سیستم ضد سرقت است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید