خودرو سوار و معرفی و بررسی #6 نقش فیلتر هوا در موتور های خودرو!

شاخص خودرو سوار

شاخص خودرو خودروبران پارسا


خودرو سوار بالابر هیدرولیک یکی از انواع بالابر با ایمنی بالا به دلیل مکانیزم هیدرولیک با حرکت می باشد. و یکی از پرفروش ترین انواع بالابر در دنیا می باشد. بالابرهای هیدرولیک از نیروی هیدرولیک استفاده می کنند. و بالابرهای هیدرولیک از جریان سیال با فشار بالا در لوله ها برای انتقال نیرو استفاده می کنند. دلیل طراحی ساده سیستم بالابر هیدرولیک استفاده کم از قطعات محرک است. که باعث افزایش راندمان بالابر می شود. در ادامه میتوانید خودروسوار 1 را ببینید.

فهرست مطالب مقاله در باره ی موضوع خودرو سوار

معرفی انواع بالابر هیدرولیک و خودروسوار

نحوه کار آسانسورهای خودروسوار به چه نحوی است؟

کاربرد بالابر های هیدرو لیک و تقسیم بندی انواع

دلایل برتری بالابر های هیدرولیک نسبت به سایر بالابرها

نصب بالا بر هیدرولیک و بررسی هدف نصب آن

معرفی انواع بالابر هیدرولیک با کابین و نیمه کابین

فروش، نصب و راه اندازی انواع بالابر و خودروسوار

انواع بالا بر هیدرولیک، اصل کار خودروسوار است

معرفی و تشریح اجزای یک بالابر هیدرولیک در خودروسوار

قیمت بالابر هیدرولیک و بر آورد هزینه ساخت بالابر

معرفی و نقش فیلتر هوا در موتور های خودرو

نتیجه گیری

سوالات متداول

فهرست تصاویر

خودروسوار 1| معرفی انواع آن

خودروسوار 2| نحوه کار

خودروسوار 3| دلایل برتری

عنوان خودرو سوار
نویسنده نگین شیخ الاسلامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1703
زمان مطالعه 17

معرفی انواع بالابر هیدرولیک و خودرو سوار

انواع بالابر هیدرولیک عبارتند از: بالابر هیدرولیک ویلچر، بالابر هیدرولیک صنعتی.، بالابر مغازه، بالابر خانگی، بالابر هیدرولیک.انبار. بالابرهای هیدرولیک نه تنها برای جابجایی. تجهیزات، بلکه برای جابجایی افراد در مراکز. صنعتی، مغازه ها و فروشگاه ها و حتی در منازل کاربرد دارند. میتوانید در بین مقالات خودروسوار 2 را هم ببینید.

معرفی خودرو سوار

معرفی خودرو خودروبران پارسا

خودروسوار 1| معرفی انواع آن

نحوه کار آسانسورهای خودروسوار به چه نحوی است؟

نحوه کار آسانسور خودرو سوار به این صورت است. که وقتی موتور روشن می شود، آسانسور به سمت بالا حرکت می کند. اما اگر شیر برقی روشن باشد. آسانسور به سمت پایین حرکت می کند. هنگامی که بالابر بالا می رود. موتور شروع به چرخش می کند. پمپ هیدرولیک را به چرخش می کشاند. و روغن موجود در مخزن روغن را برای مکش به جک هیدرولیک منتقل می کند. در این زمان، بالابر شروع به حرکت و بالا رفتن می کند. یک شیر برقی اجازه می دهد. تا روغن به داخل مخزن تخلیه شود. دلیل انعطاف پذیری بالابرهای هیدرولیک استفاده از شیلنگ های انعطاف پذیر است. برای آگاهی از کفی خودرو بر تهران و 5 ‌% از عوامل موثر در هزینه حمل خودرو! را مطالعه کنید.

نحوه کار خودرو سوار

نحوه کار خودرو خودروبران پارسا

خودروسوار 2| نحوه کار

کاربرد بالابر های هیدرو لیک و تقسیم بندی انواع

بالابرهای هیدرولیک به دو دسته بالابر سرنشین دار و بالابر بار تقسیم می شوند. بالابر هیدرولیک برای خودروبر در کارخانه ها، مغازه ها، انبارها، مناسب برای ارسال کالا و کالا. در فروشگاه ها، به حداقل فضا، عمق گودال و سربار نیاز دارد. مناسب برای حمل افراد در منزل، با برق تک فاز و سه فاز کار می کند. آسیب کمی، حداقل سرویس و نگهداری، قیمت نگهداری پایین. طراحی، نصب و راه اندازی بالابر و بالابر هیدرولیک. در ادامه خودروسوار 3 را ببینید.

دلایل برتری بالابر های هیدرولیک نسبت به سایر بالابرها

 • انعطاف پذیری بالا
 • اعتماد به نفس
 • در طول انتقال، توانایی افزایش قدرت و قدرت
 • امنیت بالا
 • طراحی ساده
 • دقت کنترل
 • نصب آسان بالابرهای هیدرولیک
 • قیمت عادلانه
 • بالابرهای هیدرولیک در کمترین زمان ممکن ساخته و راه اندازی می شوند.
دلایل برتری خودرو سوار

دلایل برتری خودرو
خودروبران پارسا

خودروسوار 3| دلایل برتری

نصب بالا بر هیدرولیک و بررسی هدف نصب آن

اگر قصد خرید خودرو سوار را دارید ابتدا از طریق شماره تلفن موجود در سایت با شرکت ما تماس بگیرید. تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. کارشناسان ما تمامی اطلاعات لازم برای خرید و نصب آسانسور را در اختیار شما قرار می دهند. هدف از بالابر مورد نظر شما چیست، آیا به بالابر بار نیاز دارید. یا بالابر مردمی؟ و اینکه نصب آسانسور در چه محیطی بهتر است. کارشناسان ما با توجه به نوع کاربرد و محل نصب آسانسور شما را انتخاب می کنند. و کارشناسانی را جهت اندازه گیری مکان مورد نیاز برای نصب آسانسور به سایت اعزام می کنند. پس از اندازه گیری، آسانسور هیدرولیک به 10 کار در روز نیاز دارد.

معرفی انواع بالابر هیدرولیک با کابین و نیمه کابین

بالابر هیدرولیک با کابین: در این نوع آسانسور برای ایمنی بیشتر از ناسل استفاده می شود. و آسانسور ناسلی از نظر ظاهری شبیه آسانسور است. البته افزودن کابین به آسانسور بر قیمت آن تاثیر می گذارد.

بالابر هیدرولیک نیمه کابین: این آسانسور دارای کابین بدون سقف است. که در واقع همان آسانسور معمولی است. اما وجود این کابین باعث ایمنی بیشتر آن می شود.

فروش، نصب و راه اندازی انواع بالابر و خودرو سوار

بالابر هیدرولیک زمینی: بالابرهای هیدرولیک روی زمین بسیار مقرون به صرفه هستند. زیرا محفظه ندارند. و بیشتر برای جابجایی کالا در مغازه ها و انبارها مناسب هستند.

بالابر هیدرولیک: بالابرهای هیدرولیک برای جابجایی افراد طراحی شده اند. دارای یک کابین کوچک است. زیرا سطح ایمنی را افزایش می دهد.

بالابر هیدرولیک رستوران: برای تحویل کالا و جابجایی مواد غذایی. عمدتاً در رستوران ها استفاده می شود.

بالابر هیدرولیک کارگاهی: یکی از پرفروش ترین. انواع بالابر هیدرولیک بالابر فروشگاهی است. که در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

بالابر هیدرولیک خانگی: یکی از پرفروش ترین. محصولات این شرکت بالابر هیدرولیک خانگی است. همانطور که از نام آن پیداست. استفاده از این نوع آسانسور در منزل برای جابجایی افراد یا وسایل بین طبقات می باشد.

بالابر هیدرولیک ویلچر: این نوع آسانسور برای افراد کم توان مناسب است. و استفاده از آسانسورهای هیدرولیک ویلچر برای جابجایی بین طبقات مناسب است.

بالابر هیدرولیک سیار: بالابرهای هیدرولیک سیار دارای چرخ هایی در زیر هستند. و هزینه این بالابرها با توجه به ارتفاع آنها متفاوت است.

بالابر هیدرولیک کارگاهی: استحکام و ظرفیت باربری بالابر هیدرولیک. فروشگاهی بسیار بالا بوده. و برای جابجایی کالا و افراد بین طبقات. در تمامی فروشگاه ها قابل نصب می باشد.

انواع بالا بر هیدرولیک، اصل کار خودرو سوار است

آسانسور هیدرولیک ساده: یکی دیگر از محصولات این شرکت خودروبر آسانسور ساده هیدرولیک است. که نسبت به سایر بالابرهای بدون کابین راحت تر و ارزان تر است.

ویژگی های بالابر هیدرولیک:

 • بدون RV مورد نیاز است.
 • سیستم الکترو هیدرولیک (پاورپک)
 • بدون لرزش و حرکت صاف، سر و صدای بسیار کم.
 • یک سنسور زیر سبد وجود دارد.
 • اگر یک نفر زیر آن باشد، هیچ حادثه ای رخ نمی دهد.
 • دارای سیستم برق 12 ولت.
 • ظرفیت تولید این شرکت 250 کیلوگرم می باشد.
 • ضریب امنیت بالا
 • نصب آسان و سریع
 • طراحی ساده و کنترل دقیق
 • انعطاف پذیری
 • راندمان بالا
 • قابلیت کاهش و افزایش توان

معرفی و تشریح اجزای یک بالابر هیدرولیک در خودرو سوار

مخزن هیدرولیک: شامل پمپ، مخزن و شیر می باشد.

جک (سیلندر): روغن را به پیستون می رساند، توجه داشته باشید. که جک باید کیفیت خوبی داشته باشد. زیرا در صورت خرابی سیستم هیدرولیک تعویض آن دشوار است.

پیستون: فشار سیلندر به پیستون باعث حرکت کابین می شود.

کابین: از کابین برای حمل بار یا افراد با بار حدود 250 کیلوگرم استفاده می شود.

کنترلر: با کمک کنترلر می توان سرعت و فشار را کنترل کرد. این قسمت در کنار مخزن روغن هیدرولیک قرار دارد.

مسیر کابین: کابین بار یا مسافر در امتداد مسیر کابین حرکت می کند.

واحد قدرت: واحد قدرتی که برق تولید می کند و حرکت را بالا می برد.

قیمت بالابر هیدرولیک و بر آورد هزینه ساخت بالابر

هزینه ساخت بالابر هیدرولیک. بسته به نوع بالابر هیدرولیک، اندازه بالابر.، ارتفاع بالابر، نوع و قدرت موتور. و محل نصب آن متفاوت خواهد بود. مشتری گرامی می توانید. قیمت بالابر هیدرولیک را استعلام نمایید.

علاوه بر تماس با شماره تلفن های ارائه شده در وب سایت، می توانید. از راه های مختلف دیگر مانند ایمیل، پیامک و یا حتی حضوری با کارشناسان ما در ارتباط باشید. تا در صورت نیاز مشاوره رایگان با کارشناسان ما داشته باشید. برای بازدید از محل نصب آسانسور و استفاده از خدمات رایگان. حضوری ما به محل خود بیایید.

معرفی و نقش فیلتر هوا در موتور های خودرو

در یک موتور احتراق داخلی، فرآیند احتراق و کیفیت آن مهمترین بخش فرآیند تولید برق است. در واقع هر چه این احتراق بهتر و با کیفیت تر اتفاق بیفتد، موتور کارآمدتر و قدرت خروجی بیشتری خواهد داشت. به این معنی که ابتدا موتور باید مونتاژ کاملی داشته باشد. و هر جزء بدون تاخیر و مشکل وظیفه خود را انجام دهد.

عناصر اصلی احتراق باید به مقدار مناسب در زمان مناسب وارد محفظه احتراق شوند. این نیازها شامل سوخت، هوا و جرقه با ترکیب بنزین یا گازوئیل، اکسیژن و فعالیت شمع های. خودرو تامین می شود. به این ترتیب مخلوط سوخت و هوا در سیلندر می تواند. با جرقه شمع بسوزد و مشتعل شود. آنچه در این قسمت مهم است. کیفیت و مقدار دقیق سوخت و هوا و همچنین درصد. صحیح مخلوط این دو و زمان بندی صحیح جرقه زنی است. در عین حال شمع ها، فیلترهای سوخت. و فیلترهای هوا در تامین بخشی از جرم موثر هستند.

نقش فیلتر هوا در موتور خودروبر :

 • کیفیت احتراق را بهبود می بخشد و در نتیجه راندمان موتور را افزایش می دهد.
 • جلوگیری از آسیب دیدن موتور در اثر ورود آلودگی هوای محیط. به اجزای موتور و در نتیجه افزایش طول. عمر موتور و اجزای مختلف آن.
 • درصد کاهش آلایندگی خودرو.
 • بهبود عملکرد سیستم های تهویه مطبوع خودرو.
 • از هر گونه آسیب به سیستم سوخت رسانی خودرو جلوگیری کنید.
 • با تصفیه هوا و بهبود تزریق، یعنی تزریق مخلوطی از سوخت. و هوا به داخل سیلندر، مصرف سوخت کاهش می یابد.

نتیجه گیری از مطالب در باره موضوع خودرو سوار

فیلتر هوا یکی از تجهیزات ضروری خودرو است، زیرا می تواند. ذرات موجود در هوا را جذب کند. و در نتیجه از ورود گرد و غبار و ذرات آلودگی هوا. به داخل موتور خودرو جلوگیری می کند. به طور معمول، موتور خودرو. به ازای هر گالن سوختی که مصرف می کند. هزار گالن هوا مصرف می کند. در این صورت باید از فیلتر هوا استفاده کنیم. تا سوخت مناسب خودرو را به دست آوریم.

سوالات متداول و احتمالی شما در مورد خودرو سوار

فیلتر هوا در کاهش آلایندگی خودرو نقشی دارد؟

بله یکی از فواید استفاده از فیلتر هوا کاهش آلاینده های هوا می باشد.

مخزن هیدرولیک شامل چه قسمت هایی است؟

مخزن هیدرولیک شامل پمپ، مخزن و شیر می باشد.

از پرفروش ترین محصولات بالابر چیست؟

یکی از پرفروش ترین محصولات، بالابر هیدرولیک خانگی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید