خودروبر بین شهری و #11 ویژگی در مورد ردیاب های مختلف خودرو!

شاخص خودروبر بین شهری

شاخص خودروبر شهری خودروبران پارسا


خودروبر بین شهری تا به حال با بسیاری از ویژگی های مکان یاب GPS آشنا شده اید. و عملکردهای آن را پیاده سازی کرده اید. به عنوان مثال با یک ردیاب شخصی می توانید. یک فرد را ردیابی کنید. و با او تماس بگیرید، همچنین می توانید. از ردیاب خودرو برای ردیابی خودرو استفاده کنید. کوتاه ترین و بهترین مسیر را انتخاب کنید. و از ابزارهایی برای نگهداری استفاده کنید. اما اخیرا شاهد پیشرفت هایی در زمینه ردیاب های خودرو هستیم. در واقع امروزه استفاده از ردیاب های جی پی اس می تواند. از به خواب رفتن در حین رانندگی جلوگیری کند. و اگر دستگاه احساس کند که شما خواب هستید بلافاصله به شما هشدار می دهد.

بر اساس آمار تصادفات در دنیا، بسیاری از تصادفات به دلیل خواب آلودگی است. و مصرف دخانیات و مشروبات الکلی اتفاق می افتد. بنابراین می توان به راننده یادآوری کرد. که بهتر است. در زمان خواب آلودگی بایستد و استراحت کند. وقت آن است که هنگام رانندگی با استفاده از ردیاب چشم به رختخواب بروید. تا عدم تعادل در تعداد پلک ها را مشاهده کنید.

فهرست مطالب مقاله در باره ی خودروبر بین شهری

شرایط رانندگی خوب با استفاده از خودرو بر بین شهری

مزایای دستگاه ردیاب خودرو مجهز به ردیاب چشم و حرکت

ردیاب خودرو چیست و چه کاربردی برای مشتریان دارد؟

ردیاب خودرو برای چه نوع خودرو و وسیله حمل و نقل مناسب است؟

پرفروش ترین و جدیدترین ردیاب های خودرو در جهان کدامند؟

بخاطر وجود ردیاب خودرو نگرانی در مورد مفقودی خودرو بی معنیست

ویژگی های ردیاب خودرو پیام از جی پی اس خودرو بر بین شهری

نتیجه گیری از مطالب مقاله در باره موضوع خودرو بر بین شهری

سوالات متداول و احتمالی در مورد عنوان خودرو بر بین شهری

فهرست تصاویر

خودرو بر بین شهری 1| شرایط رانددگی خوب

خودرو بر بین شهری 2| مزایای ردیاب

خودرو بر بین شهری 3| ردیاب خودرو

عنوان خودروبر بین شهری
نویسنده نگین شیخ الاسلامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1573
زمان مطالعه 15

 

شرایط رانندگی خوب با استفاده از خودروبر بین شهری

امروزه شاهد ایجاد دستگاه های ردیاب خودرو مجهز به دوربین هستیم. که می تواند چشم ها و حرکات رانندگان را ردیابی کند. و حتی در ایران نیز شاهد ساخت چنین دستگاه هایی هستیم. نحوه عملکرد دستگاه به این صورت است که یک دوربین کوچک جلوی آینه خودرو قرار می گیرد. که چهره و حرکات راننده را بررسی می کند. و اگر ببیند چشمان راننده افتاده و علائمی از خواب آلودگی دارد. به راننده هشدار می دهد.ردیاب خودرو باید در حالت خواب راننده باشد. قبل از حرکت به او تذکر داد و راننده را از تصادف مطلع کرد. در ادامه میتوانید خودرو بر بین شهری 1 را ببینید.

می توان گفت که مکان یاب  در GPS خودروبر بین شهری  برای جلوگیری از خواب در حین رانندگی می تواند. تصادفات راننده را در هنگام خواب آلودگی و عدم تعادل کاهش دهد. البته خواب آلودگی، ارسال پیامک یا سیگار کشیدن در حین رانندگی و عدم تعادل راننده می تواند منجر به تصادفات جدی شود.

شرایط خودروبر بین شهری

شرایط خودروبر شهری خودروبران پارسا

خودرو بر بین شهری 1| شرایط رانددگی خوب

مزایای دستگاه ردیاب خودرو مجهز به ردیاب چشم و حرکت

1- پیشگیری از حوادث شدید: هر راننده ای تمایل به رانندگی در شب دارد. و چون جاده ها در شب خلوت هستند. شاید کسانی که قصد رفتن از شهری به شهر دیگر را دارند. تمایل به رانندگی در شب دارند. اما به نیاز به استراحت مغز توجهی ندارند. و کل بدن مردم در شب باید استراحت کنید. البته افرادی هم هستند که به دلیل کار از جمله تحویل کالا و … نیاز به رانندگی در شب دارند. اما چطور تصادف نمی کند. در واقع از این نوع ردیاب خودرو برای هشدار به راننده و جلوگیری از تصادف استفاده کنید.

2- در هنگام رانندگی مراقب باشید: ممکن است فکر کنید. ردیاب خودروبر فقط با یک ردیاب چشم عرضه می شود. اما در واقع از یک ردیاب GPS برای جلوگیری از به خواب رفتن هنگام رانندگی استفاده می کند. به او هشدار دهید. در ادامه خودرو بر بین شهری 2 را مشاهده کنید.

3- هشدار را بشنوید: البته می دانید. که ردیاب های خودرو مجهز به آلارم سنسور سوخت، سنسور ضربه و حتی سنسور سرعت هستند. اما در این مدل از ردیاب خودرو علاوه بر شنیدن صداها، دستگاهی بر روی گوش فرد در خواب است. حالت او رفته بود. خواب آلود بود. و با شنیدن این هشدار در گوشش باید مراقب بود. در ادامه خودرو بر بین شهری 3 را ببینید.

مزایا خودروبر بین شهری

مزایا خودروبر شهری خودروبران پارسا

خودرو بر بین شهری 2| مزایای ردیاب

ردیاب خودرو چیست و چه کاربردی برای مشتریان دارد؟

این دستگاه کوچک مجهز به تراشه جی پی اس، جزئیات و مشخصات مکان خودروبر شما است. را از طریق ماهواره های GPS و GPRS به شما می دهد. در هر کجا که ماشین شما حرکت می کند. مسیر طی شده را می توان به راحتی در سایت ثبت کرد. با نصب ردیاب خودرو دیگر نگران سرقت خودرو نخواهید بود. زیرا خودروبر بین شهری در کمتر از یک دقیقه خودرو خود را پیدا می کنید. و در صورت استفاده از جدیدترین ردیاب خودرو به راحتی می توانید. با ارسال پیامک خودرو خود را خاموش کنید. کنترل ماشین و گذاشتن آن در دستان شما بسیار آسان است. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد رزرو خودروبر و مشخص کردن #1 ویژگی های آفلاین ردیاب اتومبیل! را مطالعه کنید.

معرفی خودروبر بین شهری

معرفی خودروبر شهری خودروبران پارسا

خودرو بر بین شهری 3| ردیاب خودرو

ردیاب خودرو برای چه نوع خودرو و وسیله حمل و نقل مناسب است؟

ردیاب های مختلف خودرو در بازار وجود دارد. که مهمترین ویژگی آن ردیابی خودرو به صورت آنلاین است. این واحد کوچک و کاربردی قابل نصب بر روی انواع خودروهای سواری است. وانت – وانت – کامیون – اتوبوس – مینی بوس – بولدوزر و موتور سیکلت می باشد. این فناوری تا حدی محدود به مدل و نوع خودرو نمی شود. از خودروهای لوکس گرفته تا لوکس ترین خودروهایی مانند مرسدس، لکسوس، جک، مازراتی و … می توانید. به راحتی دستگاه را روی آن نصب کنید.

پرفروش ترین و جدیدترین ردیاب های خودرو در جهان کدامند؟

با اضافه شدن فناوری  GPS، انتظارات از امکانات ردیاب خودرو افزایش خواهد یافت. چه کسی فکرش را می کرد. که زمانی فناوری GPS برای ردیابی تجهیزات و وسایل نقلیه نظامی به ارتش ایالات متحده محدود می شد. و اکنون ردیاب های خودروبر به راحتی می توانند. مکان دقیق وسایل نقلیه سنگین را پیدا کنند. ردیاب مغناطیسی خودرو یکی از پرفروش ترین دستگاه های ردیاب خودرو در جهان است. بدون نیاز به اتصال دستگاه به باتری خودرو، داشتن باتری مانند تلفن همراه آسان است. و می تواند. پس از اتمام باتری دستگاه را شارژ کند.

بخاطر وجود ردیاب خودرو نگرانی در مورد مفقودی خودرو بی معنیست

همه ما به خوبی می دانیم. سرقت وسیله یعنی یک مشکل جدید، بارها مراجعه به کلانتری برای شکایت و در نهایت یافتن دزد بسیار سخت است. حتی اگر قفل فرمان، پدال، دزدگیر خودرو و حتی محافظ قفل کاپوت خودرو را نصب کنید. تعجب خواهید کرد. که چگونه خودروی شما همچنان می تواند. دزدیده شود. شاید در نگاه اول بگویید چقدر جای تاسف دارد. که ماشین من با این همه امکانات ایمنی خاموش به سرقت رفته است. در حالی که در واقع بی احتیاطی شما با خریدن ردیاب خودرو مشهود است. با خرید و نصب ردیاب خودرو در صورت سرقت خودرو جای نگرانی نیست. زیرا در کمترین زمان خودروی خود را پیدا خواهید کرد. و حتی می توانید با ارسال پیامک آن را خاموش کنید.

ویژگی های ردیاب خودرو پیام از جی پی اس خودروبر بین شهری

 1. ردیابی خودرو در هر نقطه از زمین؛ نمایش حال و گذشته تمام وسایل نقلیه است. در ناوگان شرکت بر روی نقشه دیجیتال با کیفیت و وضوح بالا، همراه با اطلاعات خودرو ارسال شده. از طریق ماهواره های GPS از طریق مکان خودرو.
 2. تاریخچه سواری و مکان خودرو را به صورت آنلاین بود. در هر زمان و هر مکان با نقشه های به روز شده گوگل نمایش دهید.
 3. محاسبه دقیق مسافت و سرعت رانندگی، مقایسه دقیق با کیلومترشمار ماشین.
 4. بازگشت سریع سرمایه، بهبود بهره وری تولید و کاهش هزینه های داخل خودرو تا 30 درصد به طور متوسط..
 5. شناسایی راننده؛ مدیریت ناوگان حمل و نقل.
 6. جهت ضد تغییر هوشمند؛ دارای سیستم ارتعاش در صورت حمل خودرو با جرثقیل.
 7. خودرو را از راه دور بررسی کنید، سرعت خودرو را مشاهده کنید. مصرف سوخت در خودرو را بررسی کنید. و زمان سرویس چرخه خودرو را بررسی کنید.
 8. کلید اضطراری را برای ارسال پیام اضطراری یا تماس ویژه فشار دهید.
 9. نمایش وضعیت خودرو و رکوردهای قبلی شامل سرعت و مسافت طی شده و موقعیت خودرو.
 10. امکان استفاده از تمامی سیم کارت ها با هزینه بسیار کم.
 11. هنگامی که خودرو از یک منطقه تعیین شده خارج می شود، هشدار دریافت کنید. و هنگامی که دستگاه ردیاب خاموش یا روشن یا غیرفعال است. پیام دریافت کنید.

نتیجه گیری از مطالب مقاله در باره موضوع خودروبر بین شهری

می توان گفت خودروبر بین شهری در کشورهای دیگر خودروهای بسیار کمی وجود دارند. که به دستگاه های ردیاب خودرو مجهز نباشند. زیرا چنین دستگاه هایی نه تنها می توانند. ردیابی کنند، بلکه باعث کاهش مصرف سوخت، کاهش تصادفات، مراقبت از نوجوانان در حین رانندگی، کنترل رفتار راننده و جلوگیری از خواب می شوند. هنگام رانندگی. همراه با ردیاب GPS است. در هر صورت، انتخاب مشاغل متنوع مزیت بزرگی است. که آنها می توانند با فناوری مدرن به دست آورند.

سوالات متداول و احتمالی در مورد عنوان خودروبر بین شهری

مهمترین ویژگی ردیاب خودرو ها چیست؟

مهمترین ویژگی آن ردیابی خودرو به صورت آنلاین است.

ردیاب خودرو برای چه وسایلی ماسب است؟

برای تمام خودروهای سواری و کامیون و اموبلانس و… مناسب است.

هنگام دزدیده شدن خودرو این ردیاب میتواند کمک کننده باشد؟

بله میتواند به پیدا شدن خودرو کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید